“TÜRKİYE’DEKİ POTANSİYELE İNANIYORUZ”

Capital (Turkey) - - SÖYLEŞİ -

EN BÜYÜK MOTİVASYONUM

Benim için en önemli şey insan. Türk Henkel’de çalışan arkadaşlarımın hem sayı hem kariyer olarak en üst seviyeye çıkması en önemli önceliğim. Türkiye’deki en başarılı arkadaşlar bünyemize katılsın, bünyemizde en iyi şekilde yetişsinler, gelişsinler, çok iyi kariyerlere sahip olsunlar istiyorum. Çok daha fazla sayıda Türk yönetici yurtdışında Henkel’de yönetici pozisyonlarında çalışabilmeli. Bu sayı her geçen gün artıyor. En büyük motivasyonum bu.

ÇOKULUSLU LİGİNDE ZİRVE

İkincisi Henkel’in Türkiye’deki en verimli, en hızlı çalışan uluslararası şirket haline gelmesi benim için çok önemli. Başarıyı sağlayan en önemli etkenlerden birisi de doğru organizasyonel kültürün içinde insanların hızlı, esnek ve doğru kararları çok çabuk alıyor olması. Öyle bir organizasyonel yapımız olsun ki herkes çok mutlu bir şekilde buraya gelsin istiyorum. İnsanlar burada kendi işinde çalışıyor gibi hissetmeli.

REKABETTE ÖNE ÇIKACAĞIZ

Finansal olarak baktığım zaman da Türkiye’nin potansiyeline çok inanıyoruz. Bu potansiyeli en iyi, en uygun şekilde kullanmak istiyoruz. Türkiye’deki büyüme potansiyelinden rakiplerimizden daha fazla pay almak, rekabette öne çıkmak istiyoruz. Bu da bizim stratejimizin bir parçası.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.