“2016 YATIRIM YILI OLACAK”

Capital (Turkey) - - LOJISTIK -

2015 yılı bizim için tamamen yatırım yılı oldu. Birçok yeni projeye imza attık. Yatırım maliyetlerimiz 100 milyon TL civarında. Bu yılı yüzde 20 büyümeyle kapatmayı hedefliyoruz. 2016’da odaklanacağımız başlıklar, tedarik zincir yönetimi başta olmak üzere demir yolu taşımacılığı, e-cargo, güvenilir ticaret lojistiği, yatırım desteği olacak.

Biz hiçbir zaman salt bir taşıma yapmadık, her zaman çözüm kabiliyetimizi geliştirdik ve geliştirmeye de devam edeceğiz. Aynı zamanda müşterilerimiz adına pazarlık yapıp onların adına kalite kontrolü sağlayıp, derin bir lojistik hizmetini vermeye başlayacağız. Ürün tedarikinden kalite kontrolüne, evraksal takipten teslimata kadar uzanan bir satın alma işlemini 2016’da hayata geçireceğiz. Hatta bu işlemler sırasında yatırım desteği çözümlerimiz olacak.

2016 yatırım yılı olacak. E-cargo olarak yeni bir sistemi hayata geçireceğiz. Hızlı güvenilir lojistiğin dışında hızlı ve güvenilir ticaret olarak lojistik, tedarik ve pazarlama hizmetlerini de güvencemiz altına almaya başlayacağız. Artık her isteyen istediği ürünü uzaktan güvenilir bir şekilde tedarik edebilecek. Bu servislerin dışında çevre dostu taşıma modeli olan demir yolu taşımalarındaki yatırımlarımıza da devam edeceğiz. Deniz ve havayolu taşımacılığında da ekonomik çözümler sunacağız.”

/ ULUSOY LOGISTICS GENEL MÜDÜRÜ

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.