İ S E T S İ L N U ’ ĞL KAAN TERZİO

Capital (Turkey) - - ARAŞTIRMA - ALİ PANDIR ERDEMİR GRUBU İCRACI YÖNETİM KURULU BAŞKANI 2016’yı da sektörümüz için zor bir yıl olarak beklemekle birlikte 2015’te olduğu ölçüde karamsar bir tablonun yaşanmamasını ümit ediyoruz. Yeni yılda odaklandığımız konulardan biri operasyonel mükemm

ÖZEL HİZMET

sistemiyle düşünce hızında çalışmak.”

2016 yılında sektörleri için büyüme odaklı olmanın hayalcilik olacağını belirten Crystal Hotels CEO’su Umman Çetinbaş, koşulların kemer sıkma, ekonomik anlamda da mevcut durumlarını korumaları hedefini ön plana çıkardığını söylüyor. Bu ortamda daha verimli bir operasyon işleyişi için dijital alana yatırım yapacaklarını dile getiriyor.

Roche Türkiye Genel Müdürü Adrino Treve de yenilikçi ve değer yaratan şirket olmalarına katkıda bulunması için yeni yılda süreçlerini ve veritabanlarını dijitalleştirmeye odaklanacak.

Şirketler dijitalleşmeye odaklanırken onlara çözüm sunan şirketler de iş süreçlerini bu doğrultuda gözden geçiriyor.

Arvato Türkiye CEO’su Soner Cesur, 2016’da verimliliği düşük işlerden uzaklaşarak daha dijital çözümlere yöneleceklerini söylüyor. “Yeni kurmuş olduğumuz PSD (Portfolio and Solution Design-Portföy ve çözüm tasarımı) organizasyonuyla birlikte dijital çözüm portföyümüzü önemli ölçüde büyüterek müşterilerimize daha fazla verimlilik katmayı ve maliyet avantajı sağlamayı hedefliyoruz” diyor. Çok sayıda CEO yeni yılda büyümeyi yeni ürünler ve yeni girilecek alanların desteğiyle yakalama kararı aldı. Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, yeni yılda odaklarında tüm işlerinin verimli bir şekilde büyümesinin bulunduğunu açıklıyor. Boyner Büyük Mağazacılık’ın yıla büyük bir dönüşüm hareketiyle girdiğini haber veren Boyner, bünyelerinde yapılacak yenilikleri de şöyle paylaşıyor: “Logosunu ve ürünlerini yenileyen grup şirketimiz, müşterilerin mutluluğu odaklı yeni bir konsepti hayata geçiriyor. 2016 yılında holding olarak kod adı Phoenix olan yeni ve çok büyük bir konsept mağaza projesine imza atacağız.”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.