4 KRİTİK TÜKETİCİ TRENDİ

Capital (Turkey) - - SÖYLEŞİ -

MODA

Bizim işimizde de moda var. Özellikle makyaj ve saç kategorilerimiz modayla çok ilgili. Biz de modayı yakaladıkça insanlara hitap eder hale geliyoruz.

KALİTE

İkinci önemli trend, tüketicinin sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürün talebinin artması. Artık merdiven altı üretime çok ciddi bir tepki var. Yeni konseptler deniyoruz. İnsanlar artık sadece dış değil iç güzelliklerinin de iyi hissetmelerinde önemli olduğunu düşünüyor. Sağlıklı ürünler alanında organik ürünler, beslenme takviyeleri, sporcu sağlığı ürünleri gibi ürünler satılıyor.

GÜVEN

Üçüncü önemli bir trend güven hissi veren ürünlerde görülüyor. İnsanlarımız cilt bakımını daha yeni keşfediyor. Mağazada genişlettiğimiz alan ve ürün seçeneklerinden biri de cilt bakım ürünleri oldu.

DENEYİM

Tüketicilerin mağazalardan beklentileri değ değişti. Daha fazla deneyim aranıyor. Çünkü ürün ürünlere ulaşmak giderek daha da kolaylaşıyor. Ma Mağazalarımızda deneyime daha fazla önem v veriyoruz. Mağazadan bir ürün alıp gitmek yerine onları mağazada daha fazla tutuyoruz. Makyaj trendlerini öğreniyorlar, uygulama yaptırabiliyorlar, beğenirseğ fotoğrafınıa çekipç p sosyal medyada edyada paylaşabiliyorlar paylaşabiliyorlar.r.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.