“ÇEŞİTLİLİK VE EŞİTLİK BENİMSENİYOR”

Capital (Turkey) - - GLOBAL ŞİRKET - Rkete uz

DENEYİMİ AKTARIYOR

Anadolu Grubu 50 bine yakın çalışanıyla 12 farklı ülkede üretim faaliyetinde bulunuyor. Toplamda 34 farklı uyruklu çalışana sahip. 1990’ların başından beri farklı coğrafyalarda faaliyet gösteren grubumuz, mevcut durumda biriken bilgi ve deneyimi sürekli artırıyor, aktarıyor ve yenilemeye devam ediyor. Grubumuzda çeşitliliğin ve fırsat eşitliğinin her kademede benimsenmesi, farklı kuşakları içinde barındırmayı başaran demografik yapısının korunması için çalışmalar yürütülürken geleceğe güvenle ilerleyen bir grup olmaya devam ediyoruz.

KÜLTÜRÜ YERLEŞTİRİYORUZ

Farklı coğrafyalarda üretim faaliyeti göstermeye başladığımızdan beri biriken bilgi ve deneyim yöneticilerimiz tarafından benimseniyor. Yöneticilerimizin desteği doğrultusunda grubumuzun kültürünü de şirkete özgü kültürümüzü bozmadan bulunduğumuz tüm ülkelere yerleştiriyoruz.

DESTEK ALIYORUZ

Temel fonksiyonlarımız z için ortak politikayı oluştururken şirketlerimizdeki ki çalışma arkadaşlarımızdan da destek alıyoruz. oruz. Tüm bu faaliyet ve çalışmalarımızın bu kültürü, ürü, bulunduğumuz her coğrafyada oluşturma, benimseme ve yaygınlaştırmada payı bulunuyor. nuyor.

DEĞİŞİMİ YÖNETMEK

Bu çalışmalara ek olarak, bütün çalışanlarımızın kullanabileceği eği online eğitim sistemimizle her kademeden çalışanımıza farklı kültürlerle iletişim kurmak, k, değişimi yönetmek gibi alanlarda eğitim alabilme labilme imkanları sağlıyoruz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.