“ÜÇ KONUYU DEĞİŞTİRMEYİ BAŞARAMADIM”

Capital (Turkey) - - LİDERLİK -

NOT ALIŞKANLIĞI

“Takıntılarım var diyeyim. Benim karşıma mesai arkadaşlarımdan kim gelirse gelsin kağıdı kalemi yanında olacak. Yoksa her seferinde karşımdan kovarım. Ben bunu hala düzeltemedim. Diyorum ki ‘Söz uçar, yazı kalır’. Mutlaka not olacak. Benim not defterim yaz-kış 365 gün cebimdedir. Notlarımı alırım, hatırlarım. Ben bunu çalışma arkadaşlarıma hala öğretemedim. Hatta yüzde 50’ye bile gelemedim.

MOTİVASYONUM BOZULUYOR

Toplantıda bir konuyu konuşurken, başka bir konunun gündeme gelmesinden de rahatsız oluyorum. Bir konu konuşulurken hiç alakası olmayan başka bir konu masaya geliyor. Benim için öncelikli olarak ilk konuşulan konu sonuçlanacak. Bir iş bitmeden başka bir iş asla masaya gelmemeli. Bu benim motivasyonumu bozar. Ve bunu da maalesef düzeltemedim.

ULAŞILAMAMA PROBLEMİ

Benim kapım devamlı açıktır. Personelimle asla randevu sistemiyle çalışmıyorum. İstedikleri saatte bana gelebilirler. Zaman zaman müdürlere, ‘Biz Mustafa Bey’e ulaşamadık’ dediklerini duyuyorum. Oysa kendi özel istekleri olduğu zaman geliyorlar ama söz konusu işle ilgili bir problemse nedense bana ulaşılamıyor. Buna çok kızıyorum. Bu durumu da düzeltemediğimi söyleyebilirim.”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.