“İNORGANİK FIRSATLARI TAKİP EDİYORUZ”

Capital (Turkey) - - INSANLAR - ARVATO TELEKOMÜNİKASYON CEO’SU

Arvato dünyanın önde gelen teknoloji hizmetleri sağlayıcılarından biri. Şirket dünyada 70 bin Türkiye’de ise 3 bin kişiye istihdam sağlıyor. Arvato olarak entegre “Business Process Outsourcing” (BPO) başlığı altında çeşitli sektörlere yönelik özelleşmiş hizmetler sunduklarını belirten Arvato Telekomünikasyon CEO’su Soner Cesur, “Örnekleyerek anlatmak gerekirse, online satış yapmak isteyen bir şirkete, webshop’un oluşturulmasından ERP sistemleriyle entegrasyonuna, e-ticarete özel lojistik hizmetlerin sağlanmasından ödeme sistemlerinin oluşturulmasına kadar neredeyse tüm halkalarda dış kaynak hizmeti veriyoruz” diyor.

Bunun Türkiye’de başka hiçbir servis sağlayıcı şirketin şu anda veremediği kadar geniş bir hizmet yelpazesi olduğuna da dikkat çeken Cesur, bu durumun kendilerine hızlı büyüme sağladığını ifade ediyor. Geçtiğimiz yıl yüzde 6 büyüyen pazarda Arvato Türkiye yüzde 55 büyüdü. Ancak Arvato’ya büyümeyi getiren sadece hizmetlerin çeşitliliği değil şirketin yeni organizasyon yapısı ve e-ticaret pazarına çözümler üretmek amacıyla hayata geçirdiği yeni bir tesis oldu.

Cesur, büyüme getiren bu yeni gelişmeleri şöyle anlatıyor: “Dijital çözüm portföylerimizi önemli ölçüde büyütmek için yeni bir organizasyon kurduk. Ayrıca Türkiye’de e-ticaret pazarına özel uçtan uca entegre çözümler üreten ilk ve tek şirket olarak 2015 yılının ilk yarısında ikinci ve daha büyük bir tesis kurarak kapasitemizi iki katına çıkardık. Gebze’de hayata geçen ikinci tesisle birlikte 20 bin metrekareye çıkan operasyon platformumuz, modern teknolojimiz ve nitelikli çalışanlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik butik çözümler sağladık.”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.