SOSYAL MEDYANIN LİDERLERİ “SOSYAL MARKA ZİRVESİ”NDE

Capital (Turkey) - - ETKİNLİK -

Sosyal marka” kavramına dikkat çekmek, sosyal medyadaki yeni trendleri tartışmak ve başarı hikâyelerini dinlemek amacıyla Bizz Consulting tarafından düzenlenen Sosyal Marka Zirvesi, 18 Nisan’da, yerli ve yabancı çok sayıda konuşmacının katılımıyla gerçekleştirildi.

Sosyal Marka Zirvesi, Migros, İSKO, Türk Ekonomi Bankası, Vestel co sponsorluğu, Anadolujet, BKM Express, Doğa Koleji, Nişantaşı Üniversitesi ve Speed Medya’nın destek sponsorluğunda, Hürriyet Gazetesi basın, Capital ve Ekonomist dergilerinin medya sponsorluğu ve Yaşam Atölyesi destekleri ile gerçekleşti.

18 Nisan’da Aret Vartanyan moderatörlüğünde gerçekleşen Sosyal Marka Zirvesi’nde Türkiye ve dünyadan pek çok markanın CEO’larını ve uzmanları bir araya geldi. Zirve ayrıca Lego Global Sosyal Medya Stratejileri Direktörü Lars Silberbauer Andersen, The Social C-Suite Kurucusu Damian Corbet ve Farfetch Büyüme Stratejileri Direktörü Taleeb Noormohamed gibi dünyaca ünlü konuşmacıları ağırladı.

Başarı Hikayeleri Paneli’nde ise TEB Marka ve İletişim Direktörü Zeynep Demirkol TEB’in dijitalleşme strateji ve başarılarını paylaşırken Facebook Türkiye Marka Yöneticisi Özge Gilan, gelecek dönem Facebook stratejileri ve öngörülerini paylaştı.

Zirve’de ayrıca Türkiye’nin Sosyal Markaları Araştırma sonuçları ve analiz detayları Diplomacy.Live Direktörü ve Dijital Araştırmalar Derneği Başkanı Gökhan Yücel tarafından katılımcılar ile paylaşıldı. Sunumda Sosyal Marka 100 araştırmasının sonuçları da açıklandı. Aret Vartanyan

Güldür Güldür Show’dan Doğa Rutkay ve Onur Atilla sosyal medyanın performanslarına etkilerini paylaştı.

Erdal Karamercan zirvede sosyal CEO’yu anlattı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.