KÜRESELLEŞME HEDEFİNE 2 YILDA ULAŞACAK

Capital (Turkey) - - ÖZEL ARAŞTIRMA -

YENİLİKÇİ YAPI

Şirketler açısından sürdürülebilir geleceğin inovasyon, girişimcilik ve dijitalleşmeyle mümkün olacağına inanıyorum. Bu nedenle Doğan Holding bünyesindeki tüm çalışanlarımızın yaratıcı ve yenilikçi düşünmesini ve davranmasını, şirketin işlerini kendi işleri gibi görüp atılımlara açık, inisiyatif alabilen bireyler olmalarını sağlayacak kültürel altyapıyı oluşturmayı başlıca hayalim olarak görüyorum.

YATIRIM FIRSATLARI

Bunun yanında Doğan Holding’in tüm iş süreçlerinde bilişim teknolojilerinden en üst düzeyde yararlanması ana hedeflerim arasında yer alıyor. Kültürel ve yapısal dönüşümü ilgilendiren bu konuların dışında diğer hayalim ise yurtdışı yatırımlarımızı artırarak uluslararası arenada söz sahibi küresel bir şirket olmak. Sistematik biçimde yurtdışı yatırım fırsatlarını değerlendiriyoruz.

REKABETÇİ VE ÇEVİK

Gelecek 3 yıl içinde gerek kültürel altyapı gerek dijitalleşme alanlarında daha rekabetçi ve çevik bir yapıya kavuşmayı hedeflediğimizi söyleyebilirim. Yurtdışı yatırımlarımızla küresel bir oyuncu olmak konusunda ise çizdiğimiz yol haritamız ve izlediğimiz stratejinin bizi 2 yıl içinde bu hedefimize ulaştıracağını görebiliyorum.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.