“EN DEĞERLİ ŞİRKET OLACAĞIZ”

Capital (Turkey) - - SÖYLEŞİ -

YENİ SİSTEM

İnovatif yaklaşımları şirket kültürü olarak yerleştirme çalışmamız var. Önümüzdeki hafta fabrikamızda çok ciddi bir lansman yapacağız. 10 bin 500 kişilik büyük bir şirketiz. Bunların 2 bin 600-2 bin 700’ü ofislerde çalışan geri kalanı ise hatlarda çalışan arkadaşlarımız. Her birinin fikrini alıp değerlendirebileceğimiz bir sistem kurduk. Bu yıl içinde onu hayata geçireceğiz.

YENİ VİZYON

Vizyon söylemimizi geçtiğimiz yıl değiştirdik. Biz Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en değerli şirketi olacağız. Bu hayata geçirebilmek anlamında çok zor bir cümle. Çünkü değer çok farklı bir kavram. Çalışanlar, müşteriler, imalatçılar, bayiler, ana hissedarlarımız tarafından en tercih edilen ve en değerli şirket olmak istiyoruz.

LİDERLİK SÜRECEK

Biz 2 ana ortağı olan bir şirketiz. Bunu hayata geçirecek 2 önemli etmen var. Bunlardan bir tanesi inovatif bakış açısı ikincisi bu sistemin çalışabilmesi için gerekli dijital altyapı. Bizi sonunda akıllı fabrikalara götürecek çalışmaları yapıyoruz. Geçtiğimiz yıl yakalamış olduğumuz ihracat liderliğini de sürekli hale getirebileceğiz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.