VESTEL PAZARLAMA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Capital (Turkey) - - PAZARLAMA -

ENTEGRASYON

Markamızın doğası ve ihtiyaçları gereği konvansiyonel mecralar hayatımızın bir parçası. Ancak dijital dünya ve bu dünyanın ihtiyaçları her geçen gün bütçemizden daha fazla pay alıyor. Bunun yanı sıra online – offline entegrasyonu ve mobil dünya daha da önem vereceğimiz konular.

CRM YILI

2016, bir yanda da CRM verilerimizi toparladığımız ve o kanalı da etkin kullandığımız bir yıl olacak. Bir diğer konuda da stratejilerimizi omnichannel satış yaklaşımına göre şekillendireceğiz ve iletişimi de bu konuda yönlendireceğiz.

DEĞİŞİMİN YÖNÜ

Dijital dünyaya sadece sosyal medya diye bakmamak gerekir. Dijital yükseliyor, değişim dijitalden başlıyor ve iş yapış modellerine ve stratejilere kadar uzanıyor. Bunun bir yansıması da sosyal medya.

İÇERİK YÖNETİMİ

Tüketicinin olduğu her yerde olmamız gerektiği için, tüketici ile native olarak konuşabildiğimiz için de sosyal medya gün geçtikçe önemli hale geliyor. Hedef, tüketiciye ya proje ya da içerik yönetimiyle ulaşabilmek. Sonuçta neredeyse her yeni gün yeni kanallar açılıyor. Bu nedenle de online pazarlama iletişimi bütçesi içinde daha da yüksek pay alıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.