YENİ AJANDADA NE VAR?

Capital (Turkey) - - PAZARLAMA -

Teknosa Pazarlama Direktörü Ayşegül Bahçıvanoğlu,

her kanalda tek deneyim yaşatmaya ve tüketicilerin ilk ve en çok tercih ettikleri referans noktası olmaya odaklandıklarını söylüyor. “Teknolojide tek adres ve ürünün ötesinde servis sağlayıcı olma hedefiyle atılımlarımızı gerçekleştiriyoruz” diye konuşuyor.

Renault Pazarlama Direktörü Talin Yıldız,

pazarlama kampanyalarının satışa ve marka imajına etkisini olmazsa olmaz olarak nitelendiriyor. Bunu dijitalden CRM’e kadar tüm çoklu mecra yönetimlerinde çok net KPI’larla takip ettiklerini belirtiyor.

Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Birim Müdürü Elif Güvenen,

bu yıl mobil pazarlamanın öncelikleri olduğunu belirterek, “Her yeni gelen teknolojiyle uyumlu, müşteri deneyimi merkezinde, yaratıcı ve dijital dönüşümle paralel zengin içerikli pazarlama iletişimleri hayata geçireceğiz” diyor.

Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü’ye

göre dijital kanallar ajandalarda her geçen gün daha fazla yer alıyor gibi görünse de pazarlamanın bütününe bakıldığında marka ve müşteri yönetimi ağırlığını koruyor. Dijital dünyaya özgü iç görüler de önemli bir başlık olarak ortaya çıkıyor.

Aygaz Pazarlama Direktörü Ercüment Polat,

“Gelişen teknoloji ve dijitalleşme, sunduğumuz hizmeti ve ürünlerimizi daha da geliştirmek için birçok fırsat sunuyor” diyor. Buna bağlı olarak dijital dönüşümün en önemli gündem maddesi olduğunu belirtiyor.

AYŞEGÜL BAHÇIVANOĞLU

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.