5 yılda 1 milyar Euro harcanacak

Daha hızlı, daha çevik ve daha basit… Söz konusu inovasyon olduğunda Siemens artık yeni yaklaşımlar benimsiyor ve yeni kurulmuş teknoloji şirketleriyle olan işbirliklerini dikkate değer oranda artırıyor. En önemlisi şirket yeni kurulmuş teknoloji şirketle

Capital (Turkey) - - VELİAHTLAR -

Yapay zeka, merkezi olmayan elektrik arzı, otonom makineler, makaralı zincir uygulamalar ve birleştirilmiş e-mobilite… İşte bunlar next47’nin üzerinde faaliyet göstereceği alanlar.

Siemens Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Siegfried Russwurm, “Biz stratejimizi elektriklendirme, otomasyon ve dijitalleşme alanlarındaki büyüyen segmentlere odaklıyoruz” diyor.

Şimdilik bu yeni birimin başkanı olarak görev yapacak Russwurm altını çizerek, “Next47 sayesinde bir grubun örgütsel sınırlamalarına maruz kalmaksızın araştırma ve büyüme özgürlüğü sunulacak. Bizim başarımızda hiçbir şey müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını karşılayan inovasyonları pazara hızlı taşımak kadar önemli olmayacak” diyor.

Bu yeni birime gerekli özgürlük alanı tanınacak. Ancak yine de Siemens’in sunduğu avantajlardan faydalanmasına izin verilecek. Russwurm, “Biz bu şekilde yeni kurulmuş teknoloji şirketleri dünyasıyla büyük şirketler dünyasını bir araya getirmiş olacağız. Bunun avantajları

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.