BOYNER BÜYÜK MAĞAZACILIK İK SORUMLU GMY

Capital (Turkey) - - İNSAN KAYNAKLARI -

İŞLERİN ODAĞI

İşlerimizin merkezinde Boyner Grup kültüründen gelen koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi var. İnsan kaynakları açısından ise eğitimden iç iletişime, motivasyondan ödül programlarına yürüttüğümüz bütün işlerin odağında da çalışan mutluluğu var. Örneğin “Başarı Senden, Tebrik Hepimizden”, farklı kategorilerde fark yaratan çalışanların ödüllendirildiği ödül programımız.

BÜYÜK AİLE

“Ayın Enleri”nde, mağazalarımızdaki en başarılı çalışanları duyuruyoruz ve şirket çapında başarılarının takdir edilmesini sağlıyoruz. Özel gün iletişimleri kapsamında çalışanlarımızın kalbine seslenen ve onları değerli hissettiren aksiyonlar hazırlıyoruz. Örneğin, Anneler Günü ve Babalar Günü’nde genel müdürümüzün çalışanlarımızın çocuklarına hitaben kalem aldığı mektup, tüm çalışanlarımızla birlikte büyük bir aile olduğumuz gerçeğinin altını çiziyor.

DEMOKRATİK ORTAM

Çalışan mutluluğunu sağlamak onların motivasyonunu yüksek tutabilmek, çalışma ortamındaki tatmin ve huzurla doğru orantılı. Boyner Grup’un sağladığı eşitlikçi ve demokratik çalışma ortamının da bu konuda çok önemli bir katkısı olduğunu düşünüyoruz. Mutlu bir çalışan işinde daha hızlı, verimli ve özverili çalışır.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.