ECZACIBAŞI HOLDİNG İK DİREKTÖRÜ

Capital (Turkey) - - İNSAN KAYNAKLARI -

PERFORMANS KARNESİ

Topluluk olarak çalışan memnuniyetinden bir adım öteye giderek çalışan bağlılığını düzenli araştırmalarla ölçüyor ve sonuçlarını esas alarak geliştirme planları uyguluyoruz. Kuruluşlarımız, “çalışan bağlılığı endeksi” sonuçlarını son üç yıl içinde yüzde 5 ila yüzde 20 arasında değişen oranlarda artırdı. “Çalışan Bağlılığı Endeksi”nin tüm kuruluş genel müdürlerimizin performans karnelerinde bir kriter olarak yer aldığını da ayrıca belirtmek isterim.

SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARI

Çalışan bağlığının artışında etkili olan pek çok uygulamamız var. Bunların başında çalışanlarımızın kuruluşlarının temel misyonunu, değerlerini ve iş hedeflerini bilmeleri, çalışanların bireysel hedeflerinin kuruluşlarının hedefleriyle bütünleşik bir yapıda oluşturulması yatıyor.

DENGEYE KATKI

Bunların yanında çalışanlarımızın iş ve özel hayat dengesine katkı sağlayan “esnek” uygulamalarımızın da çok önemli bir etki yarattığını görüyoruz. Yetenek yönetimi bizim üzerinde çok önemle durduğumuz bir konu. Tüm çalışanlarımızı bir “yetenek” olarak tanımlıyor ve tümünün yetkinliklerinin gelişimi için programlar düzenliyoruz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.