İLGİ ALANLARI

Capital (Turkey) - - INSANLAR -

Cem Garih, Koç Üniversitesi mezunu. Columbia Üniversitesi’nde inşaat mühendisliği eğitimi aldı. Şu anda İngiltere’nin ikinci büyük havalimanı Gatwick’in inşasında proje müdür yardımcısı olarak çalışıyor.

Kerem Kamışlı ise Boston Üniversitesi işletme mezunu. Kamışlı da şu anda Londra’da yaşıyor ve Ernst&Young’da çalışıyor.şıyor.

Garih, düzenli olarak spor yapıyor, yogayı ve bisiklete binmeyi seviyor. Kamışlıamışlı ise yeni yerleri görmeyi ve farklı şehirleriri gezmeyi çok seviyor. “En son gittiğim vee çok etkilendiğim yerler arasında Kübaüba var. Amerika’dan direkt uçuşlar çok sıklaşmadan herkese tavsiyee ederim, muazzam bir yer” diyor.r. genç profesyonelle çalışmalar yapılıyor. Diğer taraftan Türkiye çapında bir seçim süreciyle başarılı üniversite öğrencilerini saptayan programlar, bu öğrencileri Türkiye’de ve yurt dışında staj programlarıyla, kanaat lideriyle mentor-mentee olarak eşleştirmek suretiyle destekliyor. Kamışlı ve Garih, 2012’den bu yana 370’in üzerinde üniversite öğrencisine staj imkanı sağladıklarını

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.