CAN SEZEN

ANAVARZA BAL GENEL MÜDÜRÜ

Capital (Turkey) - - DIGITAL CEO -

BALABA GÜVENLİK “SORGUSU” “Dijitalleşmenin tüketici iletişimi konusunda ciddi katkısı olduğu düşüncesindeyim. Örneğin bal, ülkemizde anlatımı zor ve tüketicilerin güven aradığı bir konu. Burada bu güveni dijitalleşerek çözüyoruz. Tüketicilerimiz aldığı ürünle ilgili tüm hikayeye yani kovandan başlayan ve tüketiciye ulaşana kadarki süreçte yapılan tüm analiz süreçlerine ürünün üzerindeki parti numarasını site üzerinden ‘sorgulayınız’ bölümüne girerek ulaşabiliyor. Tüm yürüttüğümüz işleri olabildiğince teknolojik yeniliklerle geliştirerek yeni iş modelleri oluşturmalıyız. Bunu yaparak tüm iş modellerimizde tüketicinin de dijitalleşmesiyle daha sorgulayıcı olduğu bu döneme ayak uydurabiliriz.” “DEĞİŞİME TANIK OLUN” Teknolojimiz her ne kadar ileri seviyede olsa da yalnızca müşterilerimizi başarıya götürdüğünde işe yarıyor. Kurumsal müşterilerimiz Microsoft’ta düzenli olarak devam eden bir değişime şahit oluyor. Örneğin şimdi…

Office ve Dynamics programları iPad, Android ve Windows mobil ve tablet cihazlarında kullanılabiliyor.

Linux cihazlar, Windows’un sunucu cihazlarıyla birlikte Microsoft Azure’a katıldı.

Windows 10 tüm cihaz çeşitlerine benzer deneyimler sunuyor. Böylelikle uygulama geliştiricileri uygulamalarını kurduktan sonra onlara bilgisayar, tablet, mobil cihazlar, Xbox ve HoloLens cihazlarından ulaşabiliyor.

Ve Visual Studio’nun en gelişmiş haliyle .NET empower geliştiricileri şimdiye kadarki en büyük platform ve programlama modellerini hedefliyor.”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.