INTERNET OF THINGS SUMMIT İSTANBUL’DA

Capital (Turkey) - - ETKİNLİK -

ürkiye’nin ilk ve en kapsamlı Internet of Things Summit’i (Nesnelerin İnterneti Zirvesi), ikinci defa, yerli ve yabancı çok sayıda önemli konuşmacının katılımıyla, 15 Kasım Salı günü İstanbul’da, Wyndham Otel Levent’te gerçekleşecek. Türkiye’nin en büyük katılımlı Zirvesi’ne “internet of things” kavramını ortaya atan 3 kişiden biri olan, MIT’den Prof. Sanjay Sharma da katılacak.

Cisco ve Intel’in ana sponsorluğu, Türk Telekom, GE, BHS, Siemens, Teradata ve Arçelik’in cosponsorluğunda, düzenlenecek etkinlikte, teknoloji dünyasının en hızlı gelişen alanlarından biri olan IOT’nin iş dünyasına etkileri konuşulacak.

Zirve’nin konuşmacıları arasında şu isimler yer alıyor:

Ford Genel Müdürü Haydar Yenigün, Defacto CEO’su İhsan Ateş, Enerjisa CEO’su Kıvanç Zaimler, ETS Başkanı Mehmet Ersoy, İGA CEO’su Hüseyin Keskin, Intel CEO’su Burak Aydın, Cisco CEO’su Cenk Kıvılcım, Migros CEO’su Özgür Tort, Amerikan Hastanesi CEO’su Erhan Barutçu ve Vestel CEO’su Turan Erdoğan, İBB Genel Sekreteri Dr. Haydar Baraçlı ve çok sayıda CEO ile CIO katılacak.

Konuşmacılar, CEO Ajanda ve Akıllı Şehirler Oturumunda, IoT’nun sektörlere yansımalarını, geleceğini tartışacaklar.

Bu yıl “Smart Business” (Akıllı İş) temasıyla gerçekleşecek Zirve’de ayrıca CIO/CTO oturumu da gerçekleşecek. Değişimi yöne- tenler, bugün ve geleceği, yeni projelerini tartışacaklar.

Konferansın ana konuşmacısı ise “Internet of Things” kavramını MIT’de ortaya atan ekipten (Kevin Ashton, David Brocke ve Sanjay Sharma) Prof. Sanjay Sharma katılacak.

Ayrıca bir Avrupa Birliği organizasyonu da olan / EU Alliance of Internet of Things Innovation’den Pierre Yvves de konuşmacı olarak yer alacak. Etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi ve katılım için www.nesnelerininternetizirvesi.com sitesinden ayrıntılı bilgi alınabilir.

SANJAY SHARMA HAYDAR YENİGÜN DR. HAYRİ BARAÇLI İHSAN ATEŞ

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.