NEDEN TAMAMEN KURUMSALLAŞMIYORUZ?

Capital (Turkey) - - SÖYLEŞİ -

“BÜYÜK FATURALAR ÖDEDİLER”

Tamamen kurumsallaşmıyoruz. Aile kültürüyle birlikte kurumsallaşmayı götürmeye çalışıyoruz. Her şey tam kurumsallaşmayla gittiğinde daha büyük faturalar ödeyen çok kurum gördük. Bu nedenle tam anlamıyla kurumsallaşmak istemiyoruz. Çalıştığımız profesyonel arkadaşlara onları engelleyici değil kendi düşünce perspektiflerimizde, yaratıcı değer katmaya çalışıyoruz.

“CUMARTESİ-PAZARLARI ÇALIŞIYORUM”

Kurumsallaşmanın başlamasıyla bizlere ihtiyaç daha az oldu. Artık sosyal işlere daha fazla vakit ayırabiliyorum. DEİK ve Türk Eğitim Vakfı’nda yönetim kurulundayım. Vaktimin yüzde 60’a yakınını sosyal sorumluluk projeleri alıyor. Sivil toplum faaliyetleri devletle ilgili seyahatlere katılıyorum. Cumartesi-pazarları da çalışıyorum.

“ÇOCUKLARA EN İYİ EĞİTİMİ VERİYORUZ”

Çocuklarımıza en iyi eğitimi vermeye çalışıyoruz. Saha deneyimi çok önemli. Çocuklar kendi şirketinizde çalışmaya başlarsa işi öğrenemez. İşi öğrenmek için herhangi biri olarak çalışmaları lazım. Oğlum da bir dönem holding dışında çalışıyor. Şimdi holdingin merkezinde strateji ve raporlama alanında çalıştı. Kızım daha çok sanatla ve binicilikle ilgili. Eylül ayında binicilikte bayanlarda Balkan Şampiyonu olup kupayı aldı. Çok iyi resim yapıyor. Çalışma odamdaki at figürü kızıma ait. Siyah-beyaz kumlardan bu tabloyu yaptı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.