“20 BİN DOLAR KAYNAK SAĞLAYACAĞIZ”

Capital (Turkey) - - TRENDLER -

TEB, TEB Fintech Future Four Programı süresince finale seçilen 4 girişime ilk ürünü geliştirmeleri için belirlenen kuluçka süresi sonrasında proje başına 20 bin dolarlık finansal kaynak sağlayacak. Ayrıca üst düzey yöneticileri ile takımlara danışmanlık desteği de verecek. Banka, bu fırsatlar karşılığında ortaya çıkacak ürünün pazar şartlarındaki ilk müşterisi olmayı planlıyor. bankacılık ve finans dünyasına yön verecek teknolojilerin Türkiye’den çıkmasını amaçlıyoruz. DNA’sında inovasyon bulunan TEB olarak yenilikçi çalışmalarımızın bir adım ötesinde geleceğin finans teknolojisi devlerini aramaya odaklandık.”

TEB program kapsamında bankacılık ve finans sektörünün problem ve ihtiyaçlarına inovatif çözümler üreten, kıvrak ve yaratıcı insanları arıyor. TEB Fintech Future Four ile start up’ların ürünlerini Banka sistemlerine uyumlu kullanılabilir son ürün haline getirmeleri için gereken finansal ve danışmanlık desteği sunulacak. Girişimcilerin kendi şirketleri ile dünya çapında başarıya ulaşmasına destek verilecek.

“İLK MÜŞTERİ OLACAĞIZ”

Sektör olarak hayali kurulan gelecek vizyonunun bankalar ve start up’ların birlikte çalıştıkları, start up’ların yaratıcılıklarını ortaya koydukları iş birlikçi inovasyon modeliyle mümkün olabileceğine inandıklarını belirten Mendi, start up’ların da iş dünyasına adapte olabilmek için bankalara ihtiyaç duyduğunu söylüyor. Bu sinerji sayesinde başvuruları ana konuları olan Müşterini Tanı /Bilgi Güvenliği, Roboadvisory, Sanal Müşteri İlişkileri Yönetimi, Gerçek Zamanlı Pazarlama, Yeni Nesil

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.