2017’DE YATIRIMLARLA BÜYÜYECEĞİZ”

Capital (Turkey) - - HIZLI TÜKETİM -

İYİMSERİM

2017 yılı için Türkiye ve dünya ekonomisine ilişkin iyimserim, ama konuştuğum diğer kişiler de (bankacılar, müşteriler gibi) biraz endişeli olmakla beraber iyimser. 2017 planlarımızda büyüme çok ciddi bir yer tutuyor. Bu sadece benim iyimserliğimden dolayı değil, bu planların arkasında ciddi rakamlar ve projeksiyonlar var. 2017’de markalarımıza, kategorilerimize, çalışanlarımıza ve fabrikalarımıza büyük yatırım yapmaya devam edeceğiz.

YENİ PLANLAR

Planlarımız büyüme üzerine ve gerçekten tüm kategorilerde büyüyebileceğimizi düşünüyorum. Tüm dünyada olduğu gibi burada da inovasyon yapmaya, yeni markalar ve ürünler çıkarmaya devam edeceğiz. Unilever Türkiye’nin özellikle başarılı olduğu bir konunun tüm dünyadan en iyi iş yapma yöntemlerini almak olduğunu düşünüyorum. Tüm dünyadaki yararlı yenilikleri Türkiye’ye uyguluyoruz.

GLOKAL GÜÇ

Aynı zamanda lokal olarak da bir çok yenilik yapıyoruz. Yani hem dünyadan en iyi şeyleri alıyoruz hem de birçok ürünü Türkiye’ye uyguluyor ve burada geliştiriyoruz. Örneğin Lipton için bir çok global gelişimi takip ediyoruz ama Türklerin çay konusundaki tercihleri dünyanın belki de hiçbir ülkesine benzemediği için birçok şeyi de burada geliştiriyoruz. Klişe ama Unilever Türkiye hem çok global hem de çok yerel, bu da bizi çok güçlü yapıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.