“HEDEF EN İYİ MÜŞTERİ DENEYİMİ”

Capital (Turkey) - - STRATEJİ - COLMAN DEEGAN / VODAFONE TÜRKİYE CEO’SU UNILEVER TÜRKİYE

GÜÇLÜ YANIMIZ

Vodafone’un farklı kıtalarda sunduğu global deneyimden ve mobil telekomünikasyon sektörüne getirdiği inovatif yaklaşımlardan yararlanıyoruz. Gücümüzü, global deneyimimiz ile yerel pazar iç görümüzün yarattığı sinerjiden alıyoruz.

YATIRIMA DEVAM

Uzun vadeli büyüme vizyonumuz doğrultusunda, Türkiye’ye önemli yatırımlar yapmayı sürdürüyoruz. Bugüne kadar yaptığımız yatırımlar, satın alma bedeli dahil, 19 milyar TL’ye yaklaştı. Gelecek planımız tek bir hedefe dayanıyor: Abonelerimize en iyi müşteri deneyimini sağlamak. 4 bileşenli bir stratejik yaklaşımımız var: Müşteri odaklılık, inovasyon, çifte sorumluluk (ticari ve sosyal sorumluluk) ve çalışanlarımız.

MÜŞTERİ VE İNOVASYON

Vodafone olarak ticari faaliyetlerimizin tamamında müşteri odağımızı koruyoruz. Müşterimizi memnun ederken, bir yandan da tüketicilerimizin zihinlerinde ve kalplerinde sevilen bir marka yaratmayı hedefliyoruz. Kasım 2014’te yenilikçi girişimcilik ekosistemi Vodafone Fikir Çarkı’nı oluşturduk. Türkiye’den global markalar yaratmak amacıyla, genç girişimcilerimizi desteklemeye devam edeceğiz. kapasitemizi önemli ölçüde artıracak. Yeni fabrikamızın yarattığı bir başka katma değer de çevreye saygılı ‘yeşil fabrika’ olması. Yeni yatırımımız, ‘Çöplüğe Sıfır Katı Atık’ statüsünde ve LEED sertifikasına sahip Türkiye’deki ilk ve tek ev ve kişisel bakım ürünleri fabrikası olacak. Türkiye, Unilever Global

SORUMLULUKLARIMIZ

Ticari faaliyetlerimiz kadar sosyal sorumluluklarımızı da öncelikli görüyoruz. Bu anlayışla, faaliyete geçtiğimiz ilk yıllarda Türkiye Vodafone Vakfı’nı kurduk. Vakfımız, 2007’den bu yana yaklaşık 4 milyon kişinin hayatına dokundu, 29 milyon TL sosyal yatırım yaptık. için başlıca yetenek merkezlerinden biri. Türkiye, Unilever’e yönetici pozisyonu için yetenek ihracatı gerçekleştiren ilk 5 ülke arasında yer alıyor. Çalışan bağlılığını sağlamak Unilever için çok önemli bir konu ve sürdürülebilir başarı için bunu bir öncelik olarak görüyoruz.”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.