“İLK ULUSLARARASI MARKA OLACAĞIZ”

Capital (Turkey) - - YENİ HEDEFLER - ERDEN TİMUR / NEF İCRA KURULU BAŞKANI

İKNANIN TEMELİ

Endüstrinin yüzyılları aşan uygulamalarına meydan okumamızın, dünyanın en iyi mimarlarını İstanbul’un mütevazı semtlerindeki projelere özel ürün ürettirmeye ikna etmemizin, Amerika’nın en büyük geliştiricileriyle iş ortaklıkları konuşmamızın temelinde sadece “tutku” olarak tabir edebileceğimiz bir duygu değil, aşk olarak tanımlayacağımız ve içinde birçok duyguyu harmanlayan bir yaklaşım yatıyor.

EN HIZLI MARKA

İşte bu aşk bizi 5 yılda pazarın tepesine oturtuyor. Bu duygudaşlık, bu insanın özünde yer alan duygulara hitap etmemiz bizi gayrimenkul sektörünün en beğenilen markası yapıyor. Sadece 4 yılda Türkiye’nin en çok ve en hızlı büyüyen gayrimenkul markası konumuna geldik. Aynı yıl 1 milyar TL’yi geçen ciromuzla, Cumhuriyet tarihinde bir ilke imza atarak, reel sektörde en hızlı 1 milyar TL’lik ciroya ulaşan şirket olduk.

HEDEF TÜM DÜNYA

Nef var olduğu sürece insan odaklı temel stratejisinde bir değişiklik yapmayacak. Daha çok insana dokunmak için, stratejimizi geliştireceğiz. En başından beri peşinden gittiğimiz sosyal inovasyon anlayışımızla özgürlüğü daha çok kişi için erişebilir kılmak için çalışacağız. Özgürlüğü temel alan, paylaşım ekonomisine yönelik yeni konseptlerimizle hedefimiz tüm dünya olarak belirledik. Orta vadede hedefimiz ise insanlık tarihi kadar eski olan gayrimenkul sektörünün ilk uluslararası markası olmak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.