“HIZLA YATIRIMA DEVAM EDİYORUZ”

Capital (Turkey) - - YENİ HEDEFLER - BURAK ERTAŞ / SAHİBİNDEN. COM CEO’SU

İLK ÖNCELİĞİMİZ

İnternetin hayatımıza yeni girdiği bir dönemde kurulan sahibinden. com, bir e-ticaret ve ilan platformu olmanın ötesinde ülkemizde bu sektörün doğuşundan bugüne olan gelişme sürecinin de temsilciliğini yapıyor. Bugün 10 kategoride 5 milyondan fazla güncel ilanıyla Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisiyiz. Son kullanıcılarımızın deneyimini sürekli daha iyiye götürebilmek için onların ihtiyaçlarını esas alarak ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak platformumuzu sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz.

TRENDLERİ ÖNGÖRMEK

Kurum olarak ilk günümüzden itibaren, değişen trendleri öngörmek, hızla yeni hizmetleri ve uygulamaları faaliyete geçirerek farklı deneyimler sunmak kurum kültürümüzün bir parçası. Gelecek yıllarda da bu anlayışa sadık kalarak sektörün en beğenilen, kullanılan ve takip edilen şirketlerinden biri olmaya devam edeceğiz.

Mobil en çok yatırım yaptığımız ve birçok ilki yarattığımız alanlardan biri. Bu alandaki çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Diğer taraftan gayrimenkule kaynaklık edecek nitelikte önemli bir uygulamayı hayata geçirdik. “Sahibindex Emlak Endeksi” ile son derece detaylı gayrimenkul değer analizi ve karşılaştırma yapılabiliyor. Bu da gerek yatırım gerek kendisi için gayrimenkul alacak kullanıcılarımıza son derece önemli bir değer katıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.