“SÜREKLİ KATKIYA DEVAM EDECEĞİZ”

Capital (Turkey) - - GÜNDEM - HÜSNÜ AKHAN / DOĞUŞ GRUBU CEO’SU

YENİ NESİLLER İÇİN

Sosyal sorumluluk alanındaki yatırımlarımızı ağırlıklı olarak kültür, sanat, spor ve eğitim alanlarında gerçekleştiriyoruz. Spor ve sanatla bütünleşmiş nesiller yetişmesi için destek verdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz arasında “Oyunda Kal”, “Rüzgarın Çocukları”, “Bugün Günlerden Yarın” ve “Sanata Bi’ Yer” yer alıyor.

GÖBEKLİTEPE

Dünya tanıtımını 2016 yılında Dünya Ekonomik Forumu’nda gerçekleştirdiğimiz, kazı çalışmalarını desteklediğimiz Göbeklitepe’nin, çevre düzenlemesi ve ziyaretçi merkezi kapsamındaki çalışmalar ise hızla devam ediyor.

KADINLARIMIZ

2016’da kadınların hem sosyal hem ekonomik hayata katılmalarını sağlayan “Doku” isimli bir proje daha başlattık. “Kadın Üretim ve Eğitim Merkezi” adıyla kurduğumuz merkezlerde 100’den fazla kadın eğitim aldı ve 40 binden fazla ürün ortaya çıktı. Doku projesi kapsamında ortaya çıkan ürünleri kendi işletmelerimizde de kullanmaya başladık.

TRAFİK VE ÇEVRE

Grup şirketlerimizden Doğuş Otomotiv liderliğinde 15 yıla yakın süredir “Trafik Hayattır!” sloganıyla trafik güvenliği konusunda hem sürücülerin hem yayaların bilinçlendirilmesine yönelik önemli çalışmalar yürütüyoruz. 7’den 70’e toplumun tüm bireylerinin yanı sıra yerel ekonomilerin gelişimine sürekli katkıda bulunmayı ve çevre duyarlılığının toplum tüm kesimlerinde yaygınlaşmasına öncülük etmeyi sürdüreceğiz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.