“HERKESE KÂRDAN PAY VERİYORUZ”

Capital (Turkey) - - SÖYLEŞİ -

“ÇALIŞANLARIMIZA 840 KONUT YAPTIK”

Çalışanlarımıza bugüne kadar 840 konut yapıp teslim ettik. Bu sosyal projemizi geliştirmek için üretim tesislerimizin olduğu Adana, İzmir ve Çerkezköy’de arazi talebimiz var. Bunu gerçekleştirirsek çalışanlar için konut projesini devam ettireceğiz.

“HERKESE KÂRDAN PAY”

3 yıl önce çalışanlarımıza kârdan pay dağıtmaya başlattık. Önümüzdeki dönemde bunu tüm şirketlerimizde uygulayacağız. Dağıttığımız kâr payı emek yoğunluğuna göre yüzde 8-15 arasında değişiyor. Kâr payını diğer şirketlerdeki gibi sadece üst yönetim almıyor.

“YÖNETİMDE 3 ERKEK KARDEŞİZ”

Grubumuzu 3 erkek kardeşimle birlikte yönetiyorum. Onlar Gaziantep’te yaşıyor, ben ağırlıkla İstanbul’dayım. Aramızda sektör ayrımı yok. Problem olduğunda hepimiz birlikteyiz.

“KIZIM EN ALTTAN BAŞLADI”

Büyük kızım ekonomi okudu. 1 yıl önce grupta en alt departmandan işe başladı. Diğer çalışanlardan farkı yok, başarılı olursa kıdemi artar. Diğer iki kızım Amerika’da işletme okuyor. Yeğenler ve çocuklar okullarını bitirdikten sonra grupta çalışmak isterlerse çalışır. Çocuklara bağımlı iş yapmıyoruz.

“HOBİM YOK”

İşim ne kadar gerektiriyorsa o kadar çalışırım, hobim falan yoktur. Benim için önce ve hep iş gelir. Spor konusunda tembelim. En büyük tutkum Türk halk müziği…Hem dinlemeyi hem söylemeyi severim.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.