MARKALAR NE BEKLİYOR?

Capital (Turkey) - - GÜNDEM -

ALGIYI SAĞLAMLAŞTIRACAK

Vestel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı TUNÇ BERKMAN, Chip ile gerçekleştirdikleri iş birliğiyle geniş kitlelere ulaşacaklarına inanıyor ve beklentilerini şu şekilde dile getiriyor: “Bu geniş erişim sayesinde Vestel marka algısını tüketici nezdinde daha da güçlendirecek, geniş kitleleri de yeniliklerürünlerimiz hakkında bilgilendirmiş olacağız. Bu da hem markamıza hem iş ortaklarımıza fayda sağlayacak. Bu tarz iş birliklerinden beklentimiz, doğru ve ilgili hedef kitleyle özel içerikler ve markalama çalışmalarıyla Vestel’in faaliyetlerini-ürünlerini bir araya getirmek. Türkiye’nin teknoloji devi Vestel algısını hedef kitle nezdinde sağlamlaştırmak.”

FARKLI FAYDALAR SAĞLAYACAK

Hepsiburada Ticari Grup Başkanı EMRE EKMEKÇİ, e-ticarette varlığı sürdürmek için sürekli değişen bu yapıda farklı kategoriden ürünleri geniş bir yelpaze ile müşterilere sunmak gerektiğini söylüyor. Ekmekçi, şunları söylüyor:söylüy “Ar-Ge’den hizmet gelişimine kadar pek çok noktaya odaklanmanızoda gerekiyor. Doğan Burda iş birliğinde de HepsiburadaHepsibura olarak müşterilerimize farklı faydalar sağlayabilmeksağlayabilm amacıyla içerikler üretmeye odaklandık. MüşterilerimiziMüşte ürün hakkında bilgilendirmenin yanı sıras günlük yaşamlarında kullanacakları katma değe değerli bilgiler, avantajlar, kolaylıklar gibi farklı bakışbakı açıları sunabilecek faydaları da bu şekilde oluş oluşturabiliyoruz.”

KAMPANYALARA DİKKAT ÇEKİLECEK

Hopi Genel Müdürü ONUR ERBAY, Doğan Burda ile yapılan iş birliğinin Hopililere yepyeni bir alan sunmak açısından kendileri için çok önemli olduğunu söylüyor ve şöyle anlatıyor: “Bugüne kadar hep kişiye özel kampanyalar sunmaya odaklanan yenilikçi bir uygulama olarak Hopililerin uygulama içinde geçirdiği süreye ve sürenin kalitesine önem veriyoruz. Doğan Burda ile yaptığımız iş birliğinin bu anlamda büyük katkılar sağlayacağına eminiz. Diğer taraftan uygulama içinde geçirilen sürenin sunduğumuz kampanyaların da dikkat çekme ve kullanılma oranlarına katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Sonuç olarak Hopililer uygulama içinde ilgi alanlarına göre özgün içeriklere ulaşarak keyifli vakit geçirebilecek, biz sunduğumuz deneyimi geliştirmiş olacağız, üye markalarımız ise kampanyalarını daha fazla kişiye ulaştırmış olacak.”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.