Plantronics Backbeat 100 Ü

Plantronics Backbeat 100, sahip olduğu işlevsel tasarkmknkn yanknda ses kalitesiyle de tatmin edici bir kablosuz kulaklkk deneyimi sunuyor.

CIO Turkiye - - ANALIZ - Ali Atilla Mede

rünün en dikkat çekici özelliklerinden biri hiç kuşkusuz sahip olduğu tasarkmk. Backbeat 100 rahatlkğknkz için ince ve esnek bir boyun bandk kullankyor. Önünüzde uzun bir kablo dolaştkrmak yerine, boynunuzun arkaskndan geçen ve doğrudan kulaklarknkza giden bir yapk sunuyor. Bu şekilde mikrofon sorununa da başarklk bir çözüm getiriyor. Firma kulaklkğkn mümkün olduğunca rahat olmasknk amaçlamkş. 30 gramlkk ağkrlkğkyla oldukça ha€f olmasknkn yanknda kulak yapkskna göre farklk üç boydaki kulakçkk silikonlark sayesinde ürünü yorulmadan tüm gün takabiliyorsunuz. Ayrkca manyetik bir yapk sunan kulaklkğkn düğümlenmeyle ilgili de bir problem yaşatmkyor. Kulaklkğk kullanmadkğknkzda da manyetik kulaklkk başlkklar birbirine yapkşkyor ve kksa olan kablo karkşkklkğknk daha aza indiriyor. Şkk bir görünüm yerine daha çok işlevselliğe odaklanan bu tasarkmla kulaklkk size rahat bir müzik dinleme key€ yaşatkyor.

Bluetooth destekli Backbeat 100, üzerinde yer alan tuşlar telefonunuza gelen çağrklark cevaplamaskna imkan tankyor. Gelen çağrklar esnasknda kulaklkğkn boyun kksmknda ha€f bir titreşimle sizi uyarkyor. USB üzerinden yaklaşkk 90 dakikada tam şarja ulaşan kulaklkk 8 saate kadar bir pil ömrü sunuyor. Kulaklkğkn ses performansk da oldukça başarklk. Kulaklkğkn ses performansk da oldukça başarklk. Gerçek ses kalitesine gelince, kulaklkk derin ve zengin bir ses deneyimiyle de tatmin edici. Plantronics Backbeat 100 kablosuz kulaklkğkn €yatk ise 249 TL.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.