TELOPTT TE580

Novatel’in piyasaya sunduğu yeni haberleşme servisi Telsiznet’in TELOPTT TE580 model ürünü saha ekipleri için ideal bir iletişim cihazk olarak öne çkkkyor.

CIO Turkiye - - ANALIZ - Ali Atilla Mede

Telsiznet, geleneksel telsiz sistemleri kurmadan, cep telefonu şebekeleri üzerinden telsiz haberleşmesi yapmayk mümkün kklan bir servis. Dolaykskyla TELOPTT

TE580 cihazk da klasik telsiz görüşme desteği sunmuyor, ancak cihaz €ziksel olarak klasik cihazlarkn sağlamkş olduğu kullankmk sağlkyor ve network olarak GSM operatörlerini kullankyor. Kullankcklara GPRS, 3G, 4.5G ve Wi-fi kablosuz ağlardan iletişim imkank sağlkyor. Kompakt bir yapk sunan TELOPTT Te580’in 200 gram’lkk bir ağkrlkğk bulunuyor. Cihaz zorlu saha koşullarknda toza ve suya dayankklklkk için IP67 serti€kaskna sahip. Te580’in iyi çalkşan 2.4 inç kapasitif dokunmatik bir ekrank bulunuyor. 3600 mah bataryayk bünyesinden barkndkran cihaz uzun süre şarj ihtiyack duymadan kullanklabiliyor. Android 5.1 işletim sistemiyle gelen TELOPTT Te580’in Mediatek MT6735V/W 4 çekirdekli 64 bit bir işlemcisi bulunuyor. 1 GB Ram’den güç alan cihazkn depolama alank ise 8 GB. Bu alank microsd kart desteği ile 32 GB’A kadar artkrmankz mümkün. Cihazda 8 megapiksellik arka kamera ve 2 megapiksellik bir ön kamera bulunuyor. Cihaz sahip olduğu teknik donankmkyla neredeyse giriş seviye bir Android telefonun sunduğu tüm özelliklere sahip. Cihazkn Telsiznet servislerinden faydalanmak içinse TELOPTT aylkk hizmet bedeli ödenerek kullankck ID tankmlanmask gerekiyor. Bu hizmet grup konuşmask, birebir konuşma gibi klasik telsiz hizmetlerini sağlarken aynk zamanda GSM altyapksk kullandkğk için multimedya haberleşme hizmeti de sunuyor.

Akkllk özellikleri, yüksek dayankklklkk ve servis özellikleriyle TE580, kamu güvenliği ekipleri, saha teknik ekipleri, taşkma ve lojistik gibi kamu servisleri sağlayan kullankcklar için ideal haberleşme cihazk olarak dikkat çekiyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.