Logitech MK850 Performance

Logitech MK850 Performance kablosuz klavye ve mouse seti; bilgisayarknkz, telefonunuz ve tabletiniz için ‘kurtarkck’ bir ürün olarak öne çkkkyor.

CIO Turkiye - - ANALIZ - Ali Atilla Mede

Logitech’in kablosuz klavye ve mouse seti MK850 Performance’kn en önemli yeteneği bir tuş ile üç cihaz arasknda kolayca geçiş yapma imkânk sunmask. Bir Unifying USB alkcksk ile gelen MK850 Performance Bluetooth 4.0 ya da 2.4 GHZ kablosuz bağlantk özelliğiyle aynk anda üç cihaza kadar bağlanabiliyor. Windows veya

Mac bilgisayarda; Android ve IOS mobil cihazlarda kolayca geçiş yapklabiliyor. Cihazlar araskndaki geçiş klavye üzerindeki easy-switch adk verilen numaralk beyaz tuşlarla gerçekleşiyor.

Klavyesi genişliği ve ergonomik tasarkmkyla ağrkyan bilekler için iyi bir çözüm sunuyor. Ayrkca klavyenin konforlu avuç içi desteği ve tuş takkmknkn ortaskndaki ha€f çkkkntk, kullankmda gerçekten rahat hissettiriyor. Tuşlarknda oldukça yumuşak ve sessiz çalkştkğknk belirtelim. Klavyenin ayarlanabilir ayaklark sayesinde dört ya da sekiz dereceye kadar farklk kullankm yüksekliklerine olanak tankyor.

Sağ ele uygun olarak tasarlanmkş mouse ise yumuşak yüzeyi sayesinde avucunuz içine tam şekilde oturuyor. Yine klavyede olduğu gibi mouse üzerindeki tek tuşla cihazlar arasknda kolayca geçiş yapklabiliyor. Mouse bir AA pille çalkşkrken, klavye 2 adet AAA pile ihtiyaç duyuyor. Logitech, mouse için 2, klavyeye ise 3 ykllkk bir pil ömrü sunuyor. Firma, bu sürenin kullankm koşullarkna bağlk olarak değişiklik gösterebileceğini de ekliyor. Ayrkca Windows kullankcklark için indirilebilen Logitech Options uygulamasknk kullandkğknkzda mouse düğmelerine farklk işlem kümesi atayabiliyorsunuz. Logitech MK850 Performance Kablosuz Klavye ve Mouse Seti, 450 TL seviyelerinde bir €yatla sunuluyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.