KENTİNİZDE...

Dunya Extra - - BU HAFTA NE YAPSAK? -

▶ANTALYA’DA sevilen dans grubu Anadolu Ateşi, bugün ve 15 Ağustos’ta sanatseverlerle buluşuyor. Topluluğun dans gösterisini, her iki akşamda da saat 21.15’ten itibaren Aspendos Arena’da izlemek mümkün. Anadolu Ateşi, 19 Ağustos'ta da "15. Yıl Özel Gösterisi"yle Çeşme Açık Hava Tiyatrosu'nda sevenleriyle buluşacak.

▶ popüler müzikle fanteziyi buluşturan tarzıyla tanınan Hakan Altun, bugün bir konser veriyor. Ağırlıklı olarak kendi imzasını taşıyan şarkılar seslendiren Altun, saat 22.00’de, Jolly Joker Antalya Sahnesi’nede sevenleriyle buluşuyor.

▶ Jolly Joker’in bu akşamki konuğu Serdar Ortaç. Popüler müziğin sevilen isimlerinden olan şarkıcı, saat 23.00’ten itibaren, eski ve yeni parçalarını seslendireceği bir konserde dinleyicileriyle bir araya geliyor.

özellikle aşk

şarkılarıyla tanınan Yalın, hafta sonunda müzikseverlerle buluşuyor. Yalın’ın Balıkesir konseri, yarın akşam saat 21.15’ten itibaren, Altınoluk Amfi Tiyatro’da dinlenebiliyor.

▶AYVALIK’TA, “Şehir Yalnızlığı” albümünü bir süre önce yayınlayan Yaşar, hafta sonunda sevenleriyle bir araya geliyor. Yaşar’ın Ayvalık Amfi Tiyatro’da vereceği konser, 13 Ağustos Pazar akşamı dinlenebiliyor. Konserin başlangıç saati 21.00.

▶BODRUM’DA bu hafta sonu sahne alacak sanatçılardan biri de Sibel Can. Solist, yarın akşam, Bodrum Antik Tiyatro’da, saat 21.15’ten itibaren bir konser veriyor. Ayrıca, Can’ı bugün Çeşme Açık Hava Tiyatrosu’nda, 13 Ağustos Pazar akşamı da Marmaris Amfi Tiyatro’da dinlemek mümkün. ▶BOZCAADA’DA , ünlü ritm sanatçımız Burhan Öçal, bu hafta sonu bir konser vermeye hazırlanıyor. Burhan Öçal, yarın akşam saat 22.00’den itibaren Salhane Bozcaada’da sevenleriyle buluşuyor.

▶DENİZLİ’DE Victor Hugo’nun klasikleşmiş romanından uyarlanan “Notre Dame-Quasimodo Musical”, sanatseverlere sunuluyor. Müzikal, bu akşam saat 21.30’dan itibaren Denizli Açık Hava Tiyatrosu’nda izlenebiliyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.