KENTİNİZDE...

Dunya Extra - - GÜNDEM SANAT -

▶ALAÇATI’DA bugün, iki perdelik komedi oyunu “Yetersiz Bakiye” perde açıyor. Hakan Yılmaz, Hande Subaşı, Cengiz Şahin ve Eylül Öztürk’ün rol aldıkları oyun, saat 21.00’den itibaren Alaçatı Açık Hava Tiyatrosu’nda izlenebiliyor.

▶ANTALYA’DA Anadolu Ateşi dans grubu, bu akşam ve 29 Ağustos Salı gecesi sanatseverlerle buluşuyor. Topluluğun her iki akşamki gösterisi de Aspendos Arena’da gerçekleştiriliyor. Temsillerin başlangıç saati 21.15.

▶ bu akşam sahne alacak isimler arasında Erol Evgin de var. Evgin’in kendi şarkılarının yanı sıra farklı sevilen eserleri de seslendireceği konser, Bodrum Antik Tiyatro’da saat 21.00’den itibaren dinlenebiliyor. ▶ANTALYA’DA yeni kuşağın sevilen isimlerinden Koray Avcı, bu hafta sonu müzikseverlerle bir araya geliyor. Koray Avcı’nın Antalya konseri, yarın akşam saat 22.00’den itibaren Jolly Joker’de gerçekleştiriliyor.

▶ÇEŞME’DE Açık Hava Tiyatrosu, bu akşam Deniz Seki’nin konserine mekân oluyor. Müzikseverler, Seki’nin eski ve yeni şarkılarından örnekler seslendireceği konseri, saat 21.15’ten itibaren takip edebiliyor.

▶DATÇA’DA hafta sonunun konuklarından biri de popüler müziğin sevilen isimlerinden Alpay. Sanatçı, bu akşam saat 21.00’den itibaren, Datça Amfi Tiyatro’da müzikseverlerle bir araya geliyor. ▶MARMARİS’TE tek kişilik gösterisi “Münaşaka”yla sahnelere dönen Yılmaz Erdoğan, hafta sonu sanatseverlerle buluşuyor. Erdoğan’ın “Münaşaka” gösterisi, 27 Ağustos Pazar akşamı saat 21.15’ten itibaren Marmaris Amfi Tiyatro’da izlenebiliyor.

▶ 27 Ağustos Pazar akşamı, Ferhat Göçer ve Enbe Orkestrası’nın birlikte sahne alacakları konser dinlenebiliyor. Kuşadası AVM Amfi Tiyatro’daki konserin başlangıç saati 21.00. Göçer ve Enbe konserde, Behzat Gerçeker’in yönetiminde sahne alıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.