KENTİNİZDE...

Dunya Extra - - BU HAFTA NE YAPSAK? -

▶ Anadolu Ateşi dans topluluğunun gösterileri devam ediyor. Topluluk, bugün ve 12 Eylül Salı akşamı, Aspendos Arena’da dans sevenlerle buluşacak. Her iki gösterinin de başlangıç saati 21.15.

▶ “Aşk ile” adlı albümüyle geniş bir kitleye ulaşan Koray Avcı, bugün bir konser veriyor. Koray Avcı’nın Jolly Joker Ankara’daki konserini saat 22.00’den itibaren dinlemek mümkün.

▶ yaptığı amatör kayıtlarla dikkat çeken Deniz Tekin, sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Deniz Tekin’in Ankara konseri, yarın, saat 21.00’den itibaren IF Performance Hall’de dinlenebiliyor.

▶BODRUM’DA devam eden 1. Uluslararası Turkcell Bodrum Caz Festivali, final akşamında Karsu Dönmez’i ağırlıyor. Karsu Dönmez’in Bodrum Kalesi’nde sahne alacağı konser, 10 Eylül Pazar akşamı gerçekleştiriliyor. Konserin başlangıç saati 21.00. 1. Uluslararası Turkcell Bodrum Caz Festivali kapsamında ayrıca, yarın, Ayhan Sicimoğlu ve orkestrası Latin All Stars’ın konseri dinlenebiliyor.

▶ bu hafta sonu dinleyicilerle buluşacak sanatçılar arasında Hakan Aysev de yer alıyor. Aysev’in konseri, bugün, saat 22.00’den itibaren Jolly Joker Antalya sahnesinde gerçekleştiriliyor.

▶ popüler müziğin sevilen isimlerinden Tan Taşcı, hafta sonu müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Tan Taşçı’nın Antalya konseri, yarın Jolly Joker Antalya’da dinlenebiliyor. Konserin başlangıç saati 22.00. ▶ bugün sahne alacak isimler arasında Berkay da yer alıyor. Popüler müzik yorumcusu, saat 22.00’den itibaren Jolly Joker Bursa sahnesinde sevenleriyle bir araya geliyor.

▶ hafta sonu, bir süredir birlikte sahne çalışmaları yapan Ümit Besen ve Pamela müzikseverlerle buluşuyor. İkilinin yarın akşam saat 23.00’te başlayacak olan konserinin mekânı, Ooze Venue.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.