KENTİNİZDE...

Dunya Extra - - BU HAFTA NE YAPSAK? -

▶ klarnet yorumcusu Hüsnü Şenlendirici, bu hafta sonu sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Hüsnü Şenlendirici, bu akşam, 6:45 Kaybedenler Kulubü’nde sahne alıyor. Konserin başlangıç saati 23.00.

▶ popüler müziğin sevilen seslerinden Levent Yüksel bir konser veriyor. Levent Yüksel’in eski ve yeni şarkılardan örnekler seslendireceği konser, yarın akşam dinlenebiliyor. Jolly Joker Ankara’daki konser saat 22.00’de başlıyor.

▶ sevilen dans grubu Anadolu Ateşi, bugün ve 19 Eylül’de dans severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Aspendos Arena’da gerçekleştirilecek her iki dans gösterisi de saat 21.15’ten itibaren takip edilebiliyor.

▶ pop ile fantezi tarzını harmanladığı besteleriyle tanınan Hakan Altun, bugün sevenleriyle bir araya geliyor. Ağırlıklı olarak kendi bestelerini seslendiren Hakan Altun’un Antalya konseri, Jolly Joker’de saat 22.00’de başlıyor.

▶ son dönemin beğenilen isimlerinden Koray Avcı, bu hafta sonu sahne alacak yorumcular arasında yer alıyor. Koray Avcı’nın konseri, Jolly Joker Bursa’da, bu akşam gerçekleştiriliyor. Konserin başlangıç saati 22.00.

▶ gerçekleştirilen 1. Uluslararası Turkcell Bodrum Caz Festivali, bu hafta sonu sona eriyor. Festivalin son konuğu, Jülide Özçelik. Caz yorumcusu, yarın akşam, Bodrum Kalesi’nde cazseverlerle buluşuyor.

▶ bugün, 1. Uluslararası Turkcell Bodrum Caz Festivali kapsamında bir konser var. Vokalist Ece Göksu (üstte), gitarist Neşet Ruacan ve piyanist Can Çankaya, saat 22.00’den itibaren Off Gümüşlük’te sahne alıyor.

▶ popüler müziğin sevilen isimlerinden Tan Taşçı, bu hafta sonu müzikseverlerle buluşacak sanatçılardan biri. Tan Taşçı, eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuarıyla, yarın akşam Ooze Venue’ye konuk oluyor. Konserin başlangıç saati 23.00.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.