KENTİNİZDE...

Dunya Extra - - BU HAFTA NE YAPSAK? -

▶ANKARA’DA popüler müziğin sevilen isimlerinden Berkay, hafta sonu müzikseverlerle buluşacak isimler arasında yer alacak. Berkay, 12 Ağustos Pazar akşamı saat 19.00’da Winner İncek’te sahneye çıkacak.

▶ ALAÇATI’DA bugün Deniz Seki bir konser verecek. Seki’nin eski ve yeni şarkılarından seçmeler seslendireceği konser, saat 23.00’te Jolly Joker Alaçatı’da başlayacak.

▶ BODRUM’DA bugün

Gökhan Türkmen’in konseri dinlenebilecek. Türkmen, Tudors Bodrum’da saat 23.00’ten itibaren müzikseverlerin karşısına çıkacak.

▶ ÇANAKKALE'DE bu yıl 55. kez düzenlenen Uluslararası Troia Festivali, yarın “Film Müzikleri ve Şarkılar” konseriyle Eleni Karaindrou’yu ağırlayacak. Çimenlik Kalesi’ndeki konserin başlangıç saati 21.30.

▶ ÇEŞME’DE hafta sonu sahne alacak isimler arasında Sertab Erener de var. Erener, bu akşam saat 21.15ten itibaren Çeşme Açık Hava Tiyatrosu’nda müzikseverlerle bir araya gelecek.

▶ MARMARİS’TE Tan Taşçı bu akşam sevenleriyle buluşacak. Popüler müziğin sevilen ismi, Back Street Marmaris’te 23.30’da sahne alacak.

▶ İZMİR’DE bugün Yalın’ın eski ve yeni şarkılarından örnekler seslendireceği konser dinlenebilecek. Etkinlik, saat 18.00’de Tren Ayayorgi Beach Club’da başlayacak.

▶ İZMİR’DE caz müziğimizin önde gelen sanatçılarından Birsen Tezer, yarın bir konser verecek. Tezer’in konseri, saat 20.00’den itibaren Vera Melissa’da takip edilebilecek.

▶ KOCAELİ’NDE yarın sahne alacak isimler arasında Hakan Altun da yer alacak. Altun’un konseri, Hayal Kahvesi Kocaeli’nde 22.30’dan itibaren dinlenebilecek.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.