KENTİNİZDE...

Dunya Extra - - BU HAFTA NE YAPSAK? -

▶ALANYA’DA “Bir Selami Şahin Müzikali-seninle Başım Dertte” adlı gösteri yarın sanatseverlere sunulacak. Müzikal, Alanya

Açık Hava Tiyatrosu’nda saat 21.00’den itibaren izlenebilecek.

▶ ALAÇATI’DA bu hafta sonu sahne alacak isimler arasında Gökhan Tepe de yer alacak. Gökhan Tepe’nin eski ve yeni şarkılarından seçmeler seslendireceği konser, 19 Ağustos Pazar akşamı, Jolly Joker’de dinlenebilecek.

▶ ALTINOLUK’TA yarın “On’dan Kalan Şarkılar” projesiyle turnede olan Sıla sevenleriyle buluşacak.

Sıla’nın konseri, Altınoluk

Amfi Tiyatro’da, saat 21.15’ten itibaren takip edilebilecek.

▶ÇEŞME’DE “Bir Delinin Hatıra Defteri” yarın seyircilere sunulacak. Erdal Beşikçioğlu’nun rol aldığı tek kişilik oyun, Çeşme Açık Hava Tiyatrosu’nda saat 21.30’da başlayacak.

▶BODRUM’DA müziğimizin önde gelen isimlerinden Selda Bağcan, 19 Ağustos Pazar akşamı bir konser verecek. Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleştirilecek olan konserin başlangıç saati 21.00.

▶DATÇA’DA 19 Ağustos Pazar akşamı, 25. yılını kutlayan Kardeş Türküler grubu bir konser verecek. Topluluğun konseri, Datça Açık Hava Tiyatrosu'nda saat 21.15’ten itibaren dinlenebilecek.

▶KUŞADASI’NDA Funda Arar 19 Ağustos Pazar akşamı konser verecek sanatçılar arasında yer alacak. Arar’ın “Yoluma

Düşen Şarkılar” başlıklı turnesi kapsamında vereceği konser, Kuşadası AVM Amfitiyatro’da saat 21.15’ten itibaden dinlenebilecek.

▶İZMİR’DE sevilen

DJ, besteci ve aranjör Ozan Çolakoğlu, yarın ve 21 Ağustos Salı günü müzikseverlerle buluşacak. Çolakoğlu, Kafe Pi Beach Club’da sahne alacak. Dinletiler yarın 17.00’de, 21 Ağustos’ta ise 23.00’te başlayacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.