Anton Paar’dan yeni kompakt refraktometre serisi

Dunya Gida - - Söyleşi -

Teknoloji lideri Anton Paar 3 yeni refraktometre serisini lanse etti. Abbemat 3200, 3100, and 3000. Cihazlar sıcaklık kontrollü veya düzeltmeli olarak, farklı derecelerde ve ölçüm aralıklarında mevcut. Cihazlar hızlı, kolay, hassas refraktif index ve konsantrasyon ölçümü taahhüt ediyor.

Günlük iș hayatında laboratuvarda çok fazla görev ve sorumluklar yerine getirilmelidir. Komplike iș adımları veya karmașık cihazlar hoș karșılanmamaktadır. Yeni Anton Paar Refraktometreleri çok fazla zaman alan ölçümler için fazla paranızı almadan içecek, gıda, kimyasal ve esans endüstri laboratuvarlarına kolayca entegre olarak istenilen fonksiyonları garanti eder.

Anton Paar refraktometreleri içerisinde 40 yıllık teknik deneyimi bulundurur. Tasarımcı mühendislik, yüksek hassasiyetli teknoloji ile birleșerek güvenilir sonuçlar vermektedir. Ne isteniliyorsa onu ölçer: Uygun operasyon ile birlikte hızlı ve hassas sonuçlara ulașır. Bu nedenle Yeni Abbemat serisi iki dünyanın en iyilerini birleștiriyor - Yüksek seviyede teknoloji ve kolay kullanım. Yüksek seviye teknolojisi, kolay kullanımı sağlayan ve cazip fiyatlar ile donatıldı.

Yeni nesil Abbemat serisi laboratuvarınızda sadece yazıcı kağıdı kadar bir yere ihtiyaç duyuyor ve değerli alanınızdan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Sezgisel 5,8 inç renkli ekran ile menüde hızlı dolașma imkanı sağlıyor. Ölçülen parametreleri ve metotların görünebilirliğini artırıyor. Düșük numune miktarı, neredeyse bakım gerektirmeyen yapısı ve cazip fiyat aralığı ile planlanan bütçe ve zamana sadık kalırsınız. ±0.0001 nD kesinlikte güvenilir refraktif indeks ölçümleri bir tușa basılarak elde ediliyor. Ölçümler dahili hafıza içerisinde saklanıyor. İstenildiğinde USB, RS-232 veya ethernet bağlantısı ile dıșarıya aktarı- lıp yazdırılabiliyor.

Ölçüm prizması ve numune hücresi agresif kimyasallara karșı dayanıklıdır.

Üç model, sıcaklık kontrollü veya düzeltmeli olarak farklı derecelerde ve ölçüm aralığında ihtiyacınız olan temel özellikleri karșılayacak șekilde tasarlandı. Abbemat 3000 Refraktometresi sıcaklık kontrolü gerektirmeyen hızlı sonuç istenen sıcaklık düzeltmeli metotlar (°Brix, glucose and invert sugar) ile donatıldı. Ör: Șeker, gıda ve içecek kalite kontrolü. Abbemat 3100 ve Abbemat 3200, dahili sıcaklık kontrol sistemleri ile 20 °C ile 25 °C (Abbemat 3100) ve 15 °C ila 60 °C (Abbemat 3200) aralığında hızlı ve ayarlanabilir ölçümler sağlamaktadır. Peltier sistemler ile sıcaklık kontrolü, sıcaklığın refraktif indeks değeri üzerindeki etkisini bertaraf ederek kesin, hızlı ve güvenilir sonuçları garanti eder.

Abbemat refraktometreleri saf maddelerin kalite kontrolünde, ikili çözeltilerin konsantrasyon tayininde kullanılmaktadır. Refraktif index değerinden 100’ün üzerinde method üretilerek Abbemat Refraktometrelerin içerisine yüklenebilmektedir.

Yeni nesil Refraktometreler: Cazip fiyatlı hızlı ve kolay refraktif indeks ölçümü. Daha fazla bilgi için bizimle iletișime geçebilirsiniz. 216 574 6665

E-mail: info.tr@anton-paar.com

Anton Paar hakkında

Anton Paar GmbH 1922 yılında tek kișilik çilingir atölyesi olarak kurulmuștur. Șirket șu anda olarak yaklașık 2000 çalıșanıyla, dünya çapında yoğunluk, sıcaklık ve konsantrasyon alanlarında yüksek kaliteli cihazlar geliștirir, üretir ve dağıtımını yapar. Ayrıca yüksek hassasiyetli parçalar üretir ve kurulumlar yapar. Anton Paar’ın üniversitelerle ve araștırma laboratuvarları ile güçlü bir bağı bulunmaktadır. Șirket, bilim ve teknoloji çalıșmalarını ve bağımlılık önleme amacıyla kurulan rehabilitasyon merkezlerini destekleyen Santner Vakfına aittir. www.anton-paar.com

Info.tr@anton-paar.com

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.