Zirvede yumurtanın yolculuğu tartışılacak

Dunya Gida - - Katkıda Bulunanlar - Dr. Hüseyin Sungur Yumur ta Üreticileri Merkez Birliği Genel Sekreteri

n a m z u

Yumurta Üreticileri Merkez Birliği olarak Antalya WOW Kremlin Palace Otel’de 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz 3.cü yumurta zirvesine üreticiler, sektöre girdi sağlayan tedarikçi firmalar, meslek odalarının temsilcileri, karar vericiler ve bilim insanları katılıyor. Amacımız üretimden tüketime yumurtanın yolculuğunu ve sektörün geleceğini tartıșmak. Zirve “Yumurta Pazar’ında Kazanan Markalar Yaratmak” konulu bir konferans ile bașlayacak dört farklı oturumda yumurta endüstrisindeki gelișmeler, sürdürülebilirlik, kanatlı sağlığı, koruyucu hekimlik ve tedavideki yeni yaklașımlar, besleme, kanatlı refahı, girdi fiyatları, tüketici eğilimleri, pazarlama, tavuk gübresinin değerlendirilme imkanları, içte ve dıșta rekabet koșulları ele alınacak, konusunda uzman kișilerin sunumları olacaktır.

Zirvede, oturumların yanı sıra, üreticiler ve paydașlar kendilerini doğrudan ifade etme fırsatı bulacak, düzenlenecek bir panelde sadece üreticiler konușacak, tedarikçi firmalar standlarında ürünlerini tanıtacaklar.

Dünya yumurta günü kutlaması ve diğer sosyal etkinliklerle zenginleștireceğimiz bulușmadan katılımcıların bilgilenmiș ve yenilenmiș olarak geri döneceğini umuyoruz.

Yumurta üretimi, tüketimi ve ihracatı her yıl artıyor, ancak üreticinin refahı artmı-

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.