ULMA, dünyadan sonra Türkiye’de de liderlik hedefliyor

ULMA Ambalaj Makine Genel Müdürü Güneş Özmen, “Kısa vadede müşteri sayımızı artırarak daha fazla yatırımcıya ulaşmayı planlıyoruz. Uzun vadede ise paketleme denince dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ilk akla gelen çözüm ortağının ULMA Packaging olmasını a

Dunya Gida - - İçindekiler -

İleri teknoloji paketleme ve ekipmanları üreticisi ULMA Packaging, Türkiye’de sektöründe akla gelen ilk çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

ULMA Ambalaj Makine Genel Müdürü Güneș Özmen, “Kısa vadede müșteri sayımızı artırarak daha fazla yatırımcıya ulașmayı planlıyoruz. Uzun vadede ise paketleme denince dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ilk akla gelen çözüm ortağının ULMA Packaging olmasını arzuluyoruz” dedi.

ULMA Packaging olarak üstün teknoloji paketleme ekipmanı ve sistemlerinin tasarlanması konusunda dünyada referans konumda olduklarını dile getiren Özmen “Yerel hizmete verdiğimiz önem sayesinde dünya üzerinde geniș bir alanda varlık gösteriyoruz. 20 ülkedeki doğrudan yatırımlarımız ve 50’nin üzerindeki distribütörümüz sayesinde dünyanın her köșesine ulașıyoruz” diye konuștu.

İnovasyon, kalite öncelik

Her müșteriye, ürününe uygun doğru paketleme çözümünü bulacağı garantisini verdiklerini belirten Özmen, “ULMA olarak her zaman müșterilerimizin ihtiyacı olan çözümü sunuyoruz. Piyasadaki en geniș nitelikteki makine ve uygulamaları sunuyoruz. Yüksek niteliklere sahip profesyonellerden olușan ekibimiz, müșterilerimizin ihtiyaçlarına uygun tasarlanmıș çözümler sunuyor. İnovasyon kalite önceliğimiz. 8 șirkette hizmet veren 4 binin üzerinde çalıșanı olan ULMA Grubunun bir parçasıyız. ULMA 1961 yılından bu yana paketleme ekipmanlarının tasarımı ve üretimini gerçekleștiriyor. Satıș öncesi ve sonrası hizmet de buna dahil” dedi. Çevre konusunda duyarlı olduklarını belirten Özmen, “Ürünlerimizin tamamı paketleme sürecinde verimli bir șekilde çalıșacak ve film, gaz, hava ve enerji tüketimini optimize edecek șekilde tasarlanıyor. Depolama ve tașıma maliyetlerini azaltmak amacıyla minimum paket hacmine ihtiyaç duyulmasını sağlıyor, çevre konusunda yaratabileceğimiz en küçük etkiye bile önem veriyoruz” diye konuștu.

“Dünyada referans konumdayız”

İnovasyondaki kararlılıklarının üstün kalite ve güveninirlik sayesinde paketleme ekipmanlarının üretimi konusunda kendilerini dünyada referans konumuna getirdiğini dile getiren Özmen, “Üretim süreçlerimizde toplam ekipman verimliliği sonuçlarının optimal olmasını temin eden onaylanmıș kalite yöntemleri kullanılıyor. Tüm makinelerimiz CE belgelidir” dedi. Firmaya ait teknoloji merkezi bulunduğunu dile getiren Özmen, “50’den fazla mühendis çalıșmaktadır. Pazar tecrübemiz ve yüksek niteliklere sahip ekimiz uygun fiyatlarla maksimum seviyede teknoloji ve tasarım olușturulmasını garanti ediyor. Müșterilerimizle ișbirliğine çok önem veriyoruz. Servis ve müșteri desteği hizmetimizi geliștirmek için sürekli çalıșıyoruz. Uzman teknisyenler tarafından verilen eğitimleri yüksek verim sağlamak için önleyici bakım hizmetlerini kaliteli yedek parçalar ve hızlı teslimatı, özel uzmanlar ile yerinde teknik desteği veriyoruz” șeklinde konuștu.

A’den Z’ye hizmet

Geniș ürün yelpazesi sayesinde farklı kapasitelerde çalıșan firmalara çözüm sundukları dile getiren Özmen sözlerine șöyle devam etti: “Çözüm sunarken evrensel tecrübesi ile ürüne ve uygulamaya özel paketleme makine ve sistemleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Satıș öncesi ve sonrası hizmetleri konusunda uzman kadrosunun detaylı yaklașımıyla doğru paketleme tipi seçiminden bakım hizmetlerine kadar A’dan Z’ye hizmet veriyoruz. Gıdada kırmızı et ve et ürünleri, kanatlı et ve ürünleri, süt ürünleri, taze meyve-sebze, balık ve deniz ürünleri, unlu mamuller, hazır yemek, șekerleme, helva enerji barları üreten firmaları hizmet veriyoruz.”

Güneş Özmen

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.