Peykap BRC İOP standartlarında ürün üretiyor

Peykap Plastik Ambalaj BRC İOP standartlarını oluşturup belge alma hazırlıklarına başladı. Konya 3. Organize Sanayi Bölgesinde, 200 mililitre ile 20 bin mililitre arasında; üçgen, yuvarlak, kare, silindiriksi kare ve dikdörtgen ambalajlar üreten Peykap BR

Dunya Gida - - İçindekiler -

Üretime bașlarken amaçlarının sağlıklı, hijyenik , kaliteli ve farklı ambalajlar üretmek olduğunu ifade eden Hasan Dığrak, “Bu hedef doğrultusunda 2012 yılında yeni ve farklı șekil ambalajlar için TPE'den tasarım tesciller aldım. Peykap Plastik Ambalaj, ana hedefinden uzaklașmadan üretim hayatına devam ediyor. Farklı ambalaj tipleri sayesinde İsrail, Lübnan, Almanya, Irak ve İsveç gibi ülkere ihracat, dıș ticaret iși yapan firmalara ihraç kayıtlı ürün satan bir firma konumundayız” dedi.

Konyada 3 organize sanayi bölgesinde 10 bin metre açık alan 4000 metre kare kapalı alan üzerine kurulu șekilde devam eden, üstün teknolojiye ve modern makine parkına sahip üretim tesisini 2010 yılında hayata geçirdiğini söyleyen Hasan Dığrak, “Güçlü kadromuz ve profesyonel ekimiz ile pek çok sektöre plastik ambalaj üreten firmamız öncelikle; süt, peynir, krema, kaymak, șekerleme, marmelat, çikolata, helva, dondurma, jöle, tatlı, salça, kozmetik, boya, kimya gibi bașlıca sektörlerin plastik ambalaj tedarikçisi konumundayız. Atölyemiz için kaliteli, hızlı tezgah yatırımı yaparak kendi kalıbını kendi üretebilen üçüncü firmayız” açıklamalarını yaptı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.