46 İŞ VE İNŞAAT MAKİNALARI

Dunya Insaat - - İnşaat -

Ascendum'dan kompakt ekskavatörler için kampanya Yamalı İnşaat, Renault K XTREM kamyonlarını tercih etti

Ascendum Makina'nın küçük gövdeleriyle büyük işler başaran Volvo kompakt ekskavatörler için başlattığı kampanya, sektörde bahar havası estiriyor. “Faizi yok! Avantajı çok!” mottosuyla yola çıkan Ascendum Makina, 36 ay vade ve yüzde 0 faiz olanağı sunduğu dev kampanyasıyla kompakt ekskavatör pazarına bir kez daha imzasını atıyor. Haziran ayı sonuna kadar sürecek kampanyadan faydalanmak içinse Volvo satış noktalarını ziyaret etmek yetiyor. Bilindik iş makinalarına oranla küçük ebatlı gövdeleriyle dikkat çeken kompakt ekskavatörler, söz konusu boylarından büyük işler olunca başarıda sınır tanımıyor. İnşaat işleri, yıkım, bahçe peyzaj düzenlemeleri, seracılık, orman işleri ve yol düzenleme gibi alanlar, kompakt ekskavatörlerin en çok tercih edildiği sahaları oluşturuyor.

Türkiye'nin kompakt ekskavatör pazarıyla tanışıklığı her ne kadar çok uzun bir geçmişe sahip olmasa da, bugün bebek emeklemesi şeklinde atılan adımlar gün geçtikçe hızlanıyor. İlerleyen yıllarda ise atağa kalkarak koşuya dönüşmesi bekleniyor. Türkiye kompakt makina pazarı hakkında bilgi veren Ascendum Satış Direktörü Arda Okay, kompakt makinaların gelecek yıllarda en fazla satışı yapılacak makina segmenti olacağını söyledi. Okay, “Orta vadede kompakt makina satışının bin adetleri geçmesi muhtemel. Çünkü Türkiye'de işçilik maliyetleri yükseldikçe, kompakt makinaların önemi de buna paralel olarak artacaktır” dedi.

Volvo kompakt makinalar sağlamış oldukları yakıt ekonomisi ve operatör konforu ile dikkat çekiyor. Her ihtiyaca uygun 11 farklı ürün gamı ile makinaları pazara sunduklarını söyleyen Okay, “Ascendum Makina olarak sahada müşterilerimizi dinliyor; onların ihtiyacına uygun ürün ve satış sonrası hizmetleri sunmayı öncelikli hedefimiz olarak görüyoruz” diye konuştu. Sektörde ISO10002 müşteri memnuniyet standartlarını takip eden Ascendum Makina, bu standartların bir gereksinimi olan müşteri memnuniyet hattı gibi kalite arttırıcı uygulamaları da sahada aktif şekilde kullanıyor. Haziran ayı sonuna kadar tüm Volvo kompakt ekskavatörlere 36 aya varan vade fırsatıyla ulaşma imkanı sunan Ascendum Makina, uyguladığı yüzde 0 faiz avantajıyla da vade farkını ortadan kaldırıyor. Üstelik ilave oluşacak ek ve belirsiz maliyetlerden de korunma fırsatı oluşturuyor. Bu sayede müşterilerine tercih edilebilir bir satın alma seçeneği sunuyor.

Arda OKAY

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.