68 YENİ ÜRÜNLER

Dunya Insaat - - İnşaat -

FARO®, PointSense

18.0 yazılım setini tanıttı Grohe Lineare'nin görünümü tamamen yenilendi

Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/ CIM'i, ürün tasarımı, kamu güvenliği adli bilişimi ve 3D çözümleri için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın güvenilir kaynaklarından olan FARO® (NASDAQ:FARO), FARO® PointSense 18.0 yazılım setinin hazır olduğunu duyurdu. Bu yazılım platformunun gelişimi, yeni 2018 AutoCAD® ve Revit® tasarım araçlarına kesintisiz entegrasyon, iyi bir kullanıcı deneyimi, geliştirilmiş yazılım idaresi ve yazılım verilerini işleme konusunda gelişmiş verimlilik sağlıyor.

Set şunları içeriyor:

PointSense basic/Pro for AutoCAD®, PointSense Building for AutoCAD®, PointSense Heritage for AutoCAD®, PointSense Plant for AutoCAD®, PointSense for Revit®

Bunların tek pakette toplanması ve Autodesk mimari, mühendislik, inşaat ve ölçme ürünlerinin geniş yelpazesi ile uyumluluk onu, türünün şu anda mevcut olan uygun maliyetli çözümü haline getiriyor.

Kesintisiz entegrasyon ve gelişmiş kullanıcı deneyimi

PointSense 18.0, çıtayı “kullanıma hazır” noktasına taşıyor. AutoCAD® ve Revit® kullanıcılarının zaten tanıdıkları, aynı yüksek değerli, faydalı kullanım özellikleri ve fonksiyonlarını içeriyor. Yeni bir kılavuz ekranı, yeni kullanıcıların da hızlanmasını ve iş akışını optimize edebilmesini garantiliyor.

PointSense 18.0 for Revit®, USBID (U.S. Institute of Building Documentation) standartları olarak belirlenmiş doğruluk seviyelerini kullanan bir yazılım platformu. Bu gelişmiş analiz aracı, kullanıcıların ilgili nokta buluta kıyasla bir modelin oluşturulmasının doğruluğunu daha güvenle onaylamalarına izin veriyor, örneğin bir 2D lazer tarafından alınan veri noktaları seti gibi.

İş akışında gelişmeler

Navigasyon fonksiyonundaki iyileştirmeler, kullanıcıların doğrudan geri dönüşleri ile desteklendi, daha fazla verimlilik sağladı ve kullanıcıların şimdiye kadarkinden hızlı bir şekilde sonuç almalarını garantiledi. Sadece çift tıklama ile kullanıcılar, bir tarama perspektifini belirli bir nokta buluttaki başka birine taşıyabiliyorlar.

Global İnşaat BIM-CIM İş Birimi Başkan Yardımcısı Andreas Gerster, “Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat pazar segmentleri için daha fazla değer yaratma taahhüdümüzü ilerletmeye devam ediyoruz. Endüstri lideri FARO Focus3D gibi 3D lazer tarayıcılarla birlikte kullanılan PointSense 18.0, yazılım çözümlerini tek bir pakette kullanmak için güçlü bir yeni kolaylık seti olarak sunularak, bu vaadin doğrudan bir yansımasıdır. PointSense 18.0'ın yalnızca AutoCAD® ve Revit® kullanıcılarına değil aynı zamanda FARO Focus3D Tarayıcı kullanıcıları için de sıkı bir şekilde entegre edilmiş, yüksek performanslı bir paket olarak sağladığı benzersiz değer konusunda heyecanlıyız ve onaylıyoruz” dedi.

68

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.