36 YATIRIM

Dunya Insaat - - İnşaat -

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nın temelleri atıldı Folkart Incity,

Bornova'da yükseliyor

Butik bir yaşam projesi olarak 192 daire, altı ticari alan ve dokuz ofisle Adalar ve Fenerbahçe Marina manzarasına karşı yükselmeye başlayacak ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nın temelleri Göztepe'de atıldı. Proje, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı'na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda'ya 750 metre mesafede bulunuyor. Fikirtepe'nin kentsel dönüşümüne katkı sağlayacak olan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, merkezi konumuyla sahiplerini bekliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, çekirdek ailelerden kalabalık ailelere kadar farklı kesimlere hitap edecek projede, 91 metrekare ile 204 metrekare aralığındaki değişik tiplerde ve konumlarda alternatifler yer alıyor. Kullanıcılarına ödeme kolaylığı sağlanacak ZER Muhteşem Yeni Yıl Konut projesinde, daire ve ticari alanlar için peşin fiyatına vade farksız 36 ay taksit imkanı sunulacak. ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları'ndan; metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına dakikalar içinde ulaşılabilecek. Ayrıca, Bağdat Caddesi, Kalamış Marina ve İstanbul Finans Merkezi gibi şehrin cazibe merkezlerine de komşu olunacak. ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda, özel güvenlik tarafından 7/24 korunma imkanı sunulurken site içerisinde, hareket sensörlü kameralar ve görüntülü konuşma sistemleri ile güvenli bir yaşam alanı yer alacak.

Ceylan İnşaat Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları ile ilgili şunları söyledi: “Katma değerin bölgedeki emsallerine göre daha fazla olduğunu bildiğimiz projemizin temellerini atıyoruz. 192 daire, altı ticari alan ve dokuz ofisten oluşan butik yaşam projemiz ile sakinlerimize rahat ve konforlu bir yaşam vadediyoruz. Projemizde büyük bir sitede olması gereken tüm sosyal olanakları kullanıcılarımıza sunmayı hedefliyoruz. İçerisinde spor salonundan güvenlik ve sosyal olanaklara kadar tüm çözümlerin olacağı, kalabalıktan uzak nezih bir ortam sunacağız.”

Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, spa (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alanın bulunduğu projede yaşam renkli olacak. Projede ayrıca, 360 derece manzara sunan seyir terası, bu seyir terasında yer alan kış bahçesi ve barbekü alanı da fark yaratan özellikler arasında bulunuyor. ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, ofislerini İstanbul'un kalbine taşımak isteyenler için de dokuz ofis ve altı ticari üniteyi bünyesinde barındıracak.

Muammer CEYLAN

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.