53 ENERJİ YÖNETİMİ

Dunya Insaat - - İnşaat -

Eaton, 'Mobil Teknoloji Günleri'ni tamamladı

Türkiye'ye üçüncü kez gelen 17 metre uzunluğundaki iki katlı Eaton teknoloji tırının yedi ilde gerçekleştirdiği “Mobil Teknoloji Günleri” tamamlandı. Eaton Teknoloji tırında düzenlenen basın toplantısında Eaton Elektrik Orta ve Doğu Avrupa Satış Direktörü Iordan Minca ve Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan, Eaton Elektrik ve Anadolu Turu hakkında bilgi verdi. Iordan Minca'nın açılış konuşması ile başlayan toplantıda Yılmaz Özcan, Eaton Elektrik'in faaliyetleri, inovatif çözümleri, hedefleri, yeni ürünler ve sektöre ilişkin bir sunum yaptı. Basın mensuplarının soruları cevaplandırıldıktan sonra tırın alt katındaki ürün ve sergi alanı gezdirilerek yenilikler hakkında bilgi paylaşıldı.

Enerji verimliliği konusunda önemli çözümlere sahip dünyanın önde gelen enerji yönetim şirketlerinden Eaton “Mobil Teknoloji Günleri” Anadolu Turu etkinliği 11 gün sürdü. İstanbul'dan yola çıkan teknoloji tırı Bursa, Eskişehir, Konya, Antalya, Denizli ve İzmir'de çözüm ortakları ve sektör ilgilileri ile buluştu. Eaton elektrik uzmanları tarafından verilen eğitim seminerlerinde enerji verimliliği konusunda sağlanan çözümler anlatıldı. Ülkemizde hızla gelişen birçok sektörün enerji ihtiyacı ve enerjinin rasyonel, verimli kullanımı için önemli katkı sağlayan Eaton'un düzenlediği “Mobil Teknoloji Günleri”ne yoğun bir katılım oldu. Esneklik ve sürdürülebilirlik içeriği ile gerçekleştirilen etkinlikte; gayrimenkul, AVM, sanayi, konut, turizm, sağlık, iletişim, organize perakende sektörü gibi pek çok sektörde enerjinin daha verimli, güvenli ve sürdürülebilir kullanımına yönelik Eaton uygulamaları anlatıldı.

Eaton Elektrik; “güç dağıtımı ve devre koruma”, “zorlu ortamlar için çözümler”, “aydınlatma ve güvenlik”, “yedek güç koruma”, “kontrol ve otomasyon”, “yapısal çözümler ve kablolama araçları” ve “mühendislik hizmetleri”nden oluşan yedi ana teknoloji platformu için çözüm üretiyor. İnsanın olduğu her yerde güvenli ve konforlu yaşam çözümleri üreten Eaton ürün ve hizmetleriyle; artan bilgi depolama ihtiyacını karşılamak üzere veri merkezlerine güç veriyor, petrol ve gaz sektöründe ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor, üretimde artan otomasyon ihtiyacına yönelik entegre çözümler üretiyor, daha fazla verimlilik talep eden binalara enerji sağlıyor, güvenirliği arttıran şebeke modernizasyonu çözümleri sağlıyor ve evleri, yaşam alanlarını ve iş yerlerini aydınlatıyor.

2016 cirosu 19.7 milyar dolar

Eaton; enerji tasarruflu çözümleriyle tüm sektörlerde enerjinin daha verimli, güvenli, sürdürülebilir ve etkin olarak yönetilmesine yardım ediyor. Enerji yönetim teknolojisi ve hizmeti vasıtasıyla kendini hayatın kalitesini artırmaya ve çevreye adamış olan Eaton, dünya genelinde 95 bin çalışanıyla Türkiye dahil 175 ülkede faaliyet gösteriyor. 2016'da 19.7 milyar dolarlık ciroya sahip olan Eaton, kurumların elektriksel, hidrolik ve mekanik gücü daha verimli, güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde etkin olarak yönetmelerine yardım eden enerji tasarruflu çözümleri sağlıyor.

Yılmaz ÖZCAN Iordan MINCA

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.