Fuzul Yapı, yeni bir projeye imza atıyor

Dunya Insaat - - Yatırım -

Başakşehir'deki konut projeleriyle dikkat çeken Fuzul Yapı, bu kez de “TEM Avrasya Konutları” projesini görücüye çıkarıyor. Bölgeye önemli bir değer katmaya hazırlanan proje, konumuyla Avrupa ve Asya Kıtası'nın tam ortasında yer alırken, iş dünyasının merkezine yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Fuzul Yapı'nın geçen yıl 15 Temmuz'da TOKİ'den ihale ile aldığı proje ön talebe sunuldu. Tem Avrasya Konutları, henüz satışa açılmadan 15 bin ön talep topladı.

Tem Avrasya projesine ilişkin yaptığı açıklamada Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, “Gaziosmanpaşa'da hayata geçireceğimiz bu projenin ihalesi için 15 Temmuz'da el sıkıştık. Hemen akabinde gerçekleşen darbe girişimi bizi asla yolumuzdan döndüremedi. Türkiye'nin geleceğine ve ülkemiz ekonomisine inanan yatırımcı bir grup olarak yolumuza devam ediyoruz. Fuzul Grup olarak ülkemize yeni projelerle yatırım yapmaya, istihdam oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Projenin ön talebe açıldığını ve gördüğü ilgiden memnuniyet duyduklarını aktaran Akbal, “Başakşehir'den sonra şimdi de Gaziosmanpaşa'ya yatırım yaparak, İstanbul'un gelişen ilçelerine değer katıyoruz. Diğer tüm projelerimizde olduğu gibi Tem Avrasya'da da Fuzul'un fark yaratan çizgisini görebilirsiniz. Projemizde, yaşam alanlarına geniş yer ayırmayı tercih ettik. En önemlisi ‘aile' konsepti bu projemizde de ön planda” açıklamasını yaptı.

Bölgenin yeni yaşam merkezi

İstanbul'un gelişen ilçelerinden Gaziosmanpaşa'da yükselen Tem Avrasya, Maslak'a 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakika, metroya ve GOP Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 2 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika mesafeyle şehrin iş ve yeni yaşam merkezinin kalbinde yer alıyor. 18 bin 621 metrekare alan üzerinde 1718 katlı altı bloktan oluşan projede 612 daire ve 1'i market olmak üzere 17 adet cadde dükkanları yer alıyor. Aile konseptinin ön planda tutulduğu projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar bulunuyor. Sosyal alanlarıyla da fark yaratan Tem Avrasya'da, çocuk oyun alanları, iki adet kapalı havuz, sauna, Türk hamamı, buhar banyosu, fitness merkezi, güvenlik ve kapalı otopark gibi hizmetler de yaşamı ayrıcalıklı kılıyor.

Soldan Sağa: Zeki AKBAL, Mahmut AKBAL ve Eyüp AKBAL.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.