Kuranlar İnşaat, 3'üncü Havalimanı yolları için Ford Trucks kullanacak

Dunya Insaat - - İş Ve İnşaat Makinaları -

Kuranlar İnşaat, araç filosunu 12 yeni Ford Trucks modeliyle genişletti. 12 adet Ford Trucks 4142D inşaat kamyonu, 3'üncü Havalimanı'nın bağlantı yolları inşaatında kullanılacak. Araçlar düzenlenen plaket teslim töreniyle birlikte Kuranlar İnşaat'a teslim edildi. Törene Kuranlar İnşaat'ın ortakları Yusuf Çebi, Kurtuluş Çebi ve Fatih Burak Çebi, Gaziantepli Kardeşler Satış ve Pazarlama Müdürü Ertuğrul Emre Uçar, Ford Trucks Bölge Satış Müdürü Erşan Ersözlü ve Gaziantepli kardeşler Satış Danışmanı Kadir Bayfidan katıldı. Kuranlar İnşaat'ın ortaklarından Yusuf Çebi yaptığı konuşmada, “Ford Trucks ile devam eden iş birliğimizden çok memnunuz, ürün ve hizmetleriyle işimizi kolaylaştıran markayla önümüzdeki dönemde de çalışmayı hedefliyoruz” dedi.

Ford Trucks İnşaat Serisi, ağır şantiye şartlarına göre tasarlandı

Ford Trucks İnşaat Serisi, yer alan Ecotorq motor sayesinde rampada ve zorlu yollarda üstün çekiş gücüyle sürücülere konfor getiriyor. İnşaat Serisinde önceki nesilde sunulan 360 PS güç, yeni nesilde 420PS'e kadar yükseliyor ve yüzde 55'lik tork artışı ile 2150Nm seviyesindeki tork değeri ile zor inşaat koşullarında yüksek performans sunuluyor. Özellikle dekopaj kullanımında karşılaşılan şantiyelerin dik yokuşlu çalışma şartlarında yüksek tork ile yokuşları tırmanırken yeni 400 KW gücündeki motor freni ile gücü sürekli kontrol altında tutuyor. Daha zorlu şartlar için ise opsiyonel olarak sunulan 600KW gücündeki Intarder seçeneği ile toplam 1000 KW'lık frenleme kabiliyeti sayesinde dik rampa ve yokuşlarda ağır yükler güvenli bir şekilde yol alabiliyor.

Ford Trucks inşaat serisindeki otomatik şanzıman opsiyonu ise ağır şantiye ortamları içi uygun şekilde tasarlanmış serilikte ve verimlilikte sınıfının önemli özelliklerine sahip. Ford Trucks, sürücülere sunduğu; Off-road, Rocking (Beşik Hareketi) ve ekonomi modları ile her türlü kullanım şartında sürücülerin sorunsuz ilerlemesine imkan sağlıyor. Yüzde 22'lik dönüş açısı iyileştirmesi ile dar şantiye şartlarında yapılacak manevra sayısı önemli oranda azaltılarak; dar şantiye sahaları sürücüler için her türlü manevrayı yapabilecekleri bir oyun sahasına dönüştürülüyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.