YENİ ÜRÜN

Dunya Insaat - - Ön Sayfa -

Hilti DD 200 ve DD 350-CA Karot Makinaları ile delim işleri kolaylaşıyor

Global inşaat endüstrisine ileri teknoloji çözümler sunan Hilti, Ar-Ge temelli ürünleriyle yüksek katma değer sağlıyor. Güçlü bir performans için tasarlanan Hilti DD 200 ve DD 350CA Karot Makinaları ile delim işlerini kolaylaştırıyor. 3200 watt yeni HPD motoru ile yüzde 20 daha güçlü performans ve yüzde 100'e kadar daha uzun ömür imkanı sunan Hilti DD 200 Karot Makinası, 35 ila 500 milimetre arasında delim şansı tanımasıyla da dikkat çekiyor. 10 vitesli elektronik motoruyla kullanıcılarına optimum viteste çalışma imkanı sunan Hilti DD 350-CA Karot Makinası ise kendisinin yanı sıra otomatik kesim asistanı Hilti DD AFCA ile de farklılaşıyor.

Büyük tasarımı sayesinde dayanıklı şaft ve 300 saatten fazla karbon fırça ömrü sunan Hilti DD 200 Karot Makinası, hızlı değişebilen karbon fırça ve güç kablosuyla hızlı tamir olanağı sağlıyor. Led ışık göstergeleriyle kullanıcıyı yönlendiren Hilti DD 200 Karot Makinası, az tecrübeli kullanıcılar için bile kullanım kolaylığı sunuyor.

Hilti DD 350-CA Karot Makinası; suya, toza ve dış darbelere karşı IP 55 koruma sınıfına sahip olup baş üstü delimlerde de kullanılabiliyor. Otomatik kesim asistanı Hilti DD AF-CA ile pratik bir kullanım sunan bu seride, otomatik kesim asistanını karot makinasına bağlayıp başlama düğmesine dokunmak yeterli oluyor. Karot ucunun betona değdiğini anlayıp karot makinasını çalıştırmaya yardımcı olan Hilti DD AF-CA, ayrıca su akışını kontrol ediyor ve makinanın devamlı optimum güçte çalışmasını sağlıyor. Üstelik delim işlemi tamamlandığında makineyi durdurup ucun geri çekilmesini sağlayan Hilti DD AF-CA, kullanıcıya pratik bir kullanım vadederken bir yandan da makinanın ve ucun ömrünü maksimuma çıkarıyor. Hilti'nin, hafif gövdesiyle ve performansıyla dikkat çeken bu serisi, drenaj su boruları için büyük çaplı delimlerde, açılı delimlerde, ağır donatılı yüzeylerin deliminde, geçişler ve kablo tavaları için delimlerde kullanılabiliyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.