MARSHALL, ‘4 MEVSIM KORUMA KALKANI' ILE DIŞ CEPHEDE IDDIALI

Dunya Insaat - - Yalitim Ve Diş Cephe Kaplamalari -

Marshall’ın su bazlı Akrikor Dış Cephe serisi, binalarda dört mevsim koruma kalkanı görevi üstleniyor. Teknolojisiyle fark yaratan, kış mevsimi ve yaz aylarında binaları koruma altına alan Marshall Akrikor Dış Cephe serisi kullanıcılarına dört farklı alternatif sunuyor. Geliştirilmiş özel formülü sayesinde, yüksek miktarda kaliteli titan bileşiklerinin kullanımı ile molekül yapısı, Saf Akrilik bağlayıcısı, Silikonlu+Akrilik teknolojisi ve esnek Elastomerik teknolojisiyle binaların dış cephelerinde koruma sağlıyor.

Marshall'ın Kategori Marka&Ticari Pazarlama Müdürü Egemen Antmen, “Bu yıl, kullanıcı ve tüketicilerimizi dinleyerek geliştirdiğimiz, yepyeni ve güçlendirilmiş bir dış cephe serisi ile pazardaki iddiamızı devam ettiriyoruz. '4 Mevsim Koruma Kalkanı' söylemi ile farklı sıcaklık, nem ve yağışa maruz kalan dört mevsimin yaşandığı ülkemizin her bölgesine uygun üstün performans sergileyen ürünleri Akrikor çatısı altında bir araya getirdik” dedi.

Antmen, “Dört mevsime uygun, dört ana çözümle artık dış cepheler tüm hava koşullarına karşı hem çok daha dayanıklı hem de garantili canlı renkler kartelamız ile artık çok daha zengin. Mevsimsel nedenlerle ‐10 dereceden, +50 dereceye kadar oluşan sıcaklık farklılıkları, bina oturmaları gibi sebeplerle boya yüzeyinde oluşan kılcal çatlaklar, zamanla ilerleyerek boyanın soyulmasına, dökülmesine yol açıyor. Akrikor Elastomerik ürünümüz özel elastik saf bağlayıcı formülü sayesinde duvarla beraber hareket ederek boyanın çatlamasına geçit vermiyor. Mükemmel dengelenmiş dolgu ve bağlayıcı yapısı sayesinde, suyun duvarın içine nüfuz etmesini engelleyerek, hava geçirgenliği özelliği sayesinde de kullanıcısına üstün avantajlar sağlıyor. Yine değişken hava koşullarının sebep olduğu yıpranma, aşınma ve renk solmalarına karşı önerebileceğimiz Akrikor Saf Akrilik ürünümüz yüzde 100 Saf Akrilik yapısı sayesinde, güneş ışınlarının boya yüzeyindeki deformasyonunu minimize ederek, renk solmalarına karşı da kalkan görevi üstleniyor” açıklamasında bulundu.

Egemen ANTMEN

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.