Bien Seramik'ten, özel ebat duvar karoları

Dunya Insaat - - Yeni Ürün -

Bütünlük duygusu arayışı mekanların karakterini belirliyor. Bien Seramik'in yeni trend banyolar için tasarladığı 40x120 santimetre ebadındaki duvar karoları mekanın tasarım aşamasında büyük kolaylık sağlıyor. Özel ölçüde üretilen tasarımların kendi koleksiyonlarında banyoları şıklaştıracak, mekana hareket kazandıracak dekofon ve dekorları da mevcut. Tasarımlarını belirlerken doğadan ilham alan Bien Seramik'in 2017 Koleksiyonu'nda yer alan 40x120 santimetre duvar karoları zarif görünümlerinin yanı sıra pratik kullanımı ve kolay temizlenebilme özelliklerini de beraberinde getiriyor. Bien'in bu duvar karolarına çarpıcı örneklerden bazıları Anabell, Emily, Garden, Antique Carrara ve Wild Onix Serileri.

Anabell

Anabell Serisi mermer görünümüyle doğal taşın zarafetini vaad ediyor. Büyük ebatlarda üretilen seri, mekandaki bütünlük duygusunu üst seviyeye taşıyor. 40x120 santimetre duvar karosu, 60x60 santimetre ve 80x80 santimetre teknik porselen karolardan oluşuyor.

Emily

2017 yılının trendlerinden dikkat çeken bir tasarım, Emily. Açık ve koyu tonda üretilen seri yüzeyindeki özel dokusu sayesinde yaşam alanlarına ‘yaşayan bir malzeme' duygusu veriyor. Hareketli mekanlar oluşturmak isteyenler için 40x120 santimetre ebadında olan seri farklı çizgisi ile banyoları farklı kılıyor.

Garden

Koleksiyon natürel mekanları sevenler için alternatifler sunuyor. Krema, smoke, chocolate renkleriyle ve zengin dekor alternatifleriyle banyolar güzelleşiyor.

Antique Carrara

Seri altın ve platin renklerinde tasarlandı. İki renk seçeneğinden oluşan koleksiyonun içinde yer alan özel dekor ve dekofon seçenekleri ile zarif ve şık banyoların imzası atılıyor.

Wild Onix

Grinin tonlarında tasarlanan seri, kendi dekorlarıyla kullanıldığında sonsuz banyo seçenekleri oluşturuyor ve kendinize yakın banyo tarzını bulmanıza kolaylık sağlıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.