Seha Yapı'dan Konya'ya rengarenk proje:"7 Renk Selçuklu"

Dunya Insaat - - Yatırım -

Seha Yapı'nın, Konya Selçuklu Yazır Mahallesi'nde hayata geçirdiği 7 Renk Selçuklu projesi Konya'nın temiz hava koridoru üzerine inşa ediliyor. İsmini cephesinde ve peyzajında bulunan renklerden alan proje, 42 bin 557 metrekarelik bir alan üzerinde 303 konut ve 15 adet ticari alandan oluşuyor.

Huzurlu, güvenli ve kaliteli yaşam imkanlarıyla ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan 7 Renk Selçuklu projesi, 3+1, 4+1 ve 5+1 gibi zengin yaşam seçeneklerine sahip konut, ticari üniteler ve sosyal yaşam alanlarıyla ev sahibi olmak isteyenleri kazançlı bir yatırıma, keyifli bir yaşama davet ediyor. Toplam arazisinin yüzde 50'si gri ve yeşil alan olarak tasarlanan proje, su temalı konsepti ile bölgenin büyük projelerinden birisi olarak öne çıkıyor. Peşin alımlarda yüzde 15 indirimin sunulduğu projede banka ve kefil olmadan şirket bünyesinde 60 aya kadar vade farksız ödeme seçeneği ile birlikte peşinatsız 24 aya kadar vade kullanma imkanı sunuluyor.

Lansmana özel fırsatlar

7 Renk Selçuklu projesinin lansman kampanyası hakkında bilgi veren Seha Yapı Genel Müdürü İskender Uslu, “Seha Yapı olarak 40'ıncı yılımızda hayatın ve doğanın renklerinden yola çıkarak tasarlayacağımız bir proje hayal ettik. Geçmişten günümüze uzanan inşaat deneyimimizi, insan odaklı ve çevreci tasarım anlayışımızı, işimize karşı duyduğumuz bitmek bilmez heyecanı yansıtacak bir proje olsun istedik. Modern yaşamı, doğanın ve hayatın renkleri ile buluşturan ve toplamda 303 konut 15 ticari ünite ve sosyal alanlardan oluşan ve ismini cephesinde bulunan renklerden alan 7 Renk Selçuklu, Seha Yapı tecrübesiyle Konya'nın en iyi lokasyonlarından biri olan Yazır Mahallesi'nde yükselecek” dedi. Uslu, sözlerine şöyle devam etti:

“Kısa bir süre önce ön satışına başladığımız projede önemli bir satış başarısı yakaladık. Ön talep döneminde bize ulaşan ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyen müşterilerimizi satış ofisimize davet ettik, öncelikli ev seçme ayrıcalığını sunduğumuz müşterilerimiz maket üzerinden istedikleri daireyi beğenerek, 'mutluluğun anahtarına' sahip oldular. 7 Renk Selçuklu fırsatlarla dolu bir proje, lansmana özel peşinatsız 24 ay taksitli satışlarımız ile birlikte peşinde yüzde 15 indirim kolaylığı ve vade farksız 60 ay taksit imkanımız da devam ediyor. Projemizde zemin hafriyat çalışmalarımızı bitirerek inşaatımıza başladık. 7 Renk Selçuklu tamamlandıktan sonra ter temiz havaya sahip olan su temalı yemyeşil avlusu sayesinde; renkli ve yaşam dolu bir proje olacak.”

Yenilikçi mimarisi ve ulaşım imkanları ile farklılaşıyor

Eğitim ve sağlık merkezleri ile yan yana olan konumuyla dikkat çeken 7 Renk Selçuklu, araçla yakın hastane ve eczaneye 4 dakikada, özel eğitim kurumuna 3 dakikada erişim olanağı sunarak hayatı kolaylaştırıyor. Yenilikçi mimarisiyle kent insanının ihtiyaç duyacağı pek çok sosyal aktiviteyi bir arada barındıracak projenin her metrekaresi maksimum verimlilikle tasarlandı.

Toplamda 523 araçlık kapalı ve açık otoparka sahip 7 Renk Selçuklu'da 5 bin 219 metrekare ticari alanlar ve bin 687 metrekare büyüklükte sosyal alanlar bulunuyor. Yüzde 50 gibi önemli bir oranda gri ve yeşil alana sahip proje ayrıca 535 metre uzunluğunda bir de yürüyüş yoluna sahip. Zengin sosyal donatı ve spor olanaklarının yanı sıra akıllı ev sistemlerinden, tam kapasiteli jeneratör, termostat kontrollü yerden ısıtma, toplantı ve etkinlik odalarına kadar birçok detay projede yer alıyor. Projede ayrıca kadın ve erkeklere özel, tam kapsamlı fitness salonu, sauna ve buhar odası, mini golf, bahçe fitness alanları, mini futbol sahası, basketbol ve voleybol sahası, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları ile birlikte çocuklar için özel kaykay ve trafik parkı gibi birçok sosyal donatı bulunuyor.

İskender USLU

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.